Battle Battalions

Battle Battalions

kullanıcı

Battle Battalions yoğun aksiyon içeren bir strateji oyunudur

Battle Battalions aksiyon odaklı olarak geliştirilmiş bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz RTS - gerçek zamanlı strateji oyunu türünde bir oyun olan Battle Battalions'da oyunculara çok detayla uğraşmadan yoğun aksiyon içerisine dalabilme imkanı veriliyor. Online altyapıya sahip olan Battle Battalions'da hızlı ve akıcı bir şekilde oynanabilen karşılaşmalar yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla birlikte botlara karşı da savaşabiliyorsunuz.

Battle Battalions'u klasik strateji oyunlarından ayıran özellik kendinize bir karargah inşa etmek gibi zorunluluklarla uğraşmadan oyunu oynayabilmeniz. Oyunda savaşta kullanacağınız keskin nişancılar, tanklar ve diğer savaş araçlarını ve asker türlerini belirleyerek kendi birliğinizi oluşturuyorsunuz. Bu syaede kendinize has oyun stilinizle diğer oyunculara karşı farklı bir savaş tecrübesi yaşıyorsunuz.

Battle Battalions'daki karşılaşmalar çok uzun sürmeden sonlanabiliyor. Bu karşılaşmalarda önemli olan nokta ise takım oyunu ve taktiksel tepkiler. Oyunda düşmanınızın hareketlerini takip ederek duruma uygun stratejiler geliştirmelisiniz.

Battle Battalions'ın oyun grafikleri açısından başarılı olduğu söylenebilir. çevresel detaylar, modellemeler ve görsel efektler göze hoş görünüyor. Oyunun minimum sistem gereksinimieri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi
  • Çift çekirdekli 2.6 GHZ işlemci
  • 4 GB RAM
  • Nvidia GeForce 250 GTS veya ATI Radeon HD 3870 ekran kartı
  • DirectX 11
  • İnternet bağlantısı
  • 4 GB boş depolama alanı

NOT: Oyunu oynayabilmek için bu bağlantı üzerinden kendinize bir hesap açmanız gerekmekte:

https://registration.battlebattalions.com/Registration/account_new.jsp