Battle Command!

Battle Command!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spacetime Studios

Battle Command, dostlarınız ile bir araya gelerek düşmanlarınıza saldırıp kaynaklarını ele geçirmeye çalışacağınız heyecanlı ve ücretsiz Android strateji oyunudur.

Battle Command, bağımlılık yapan strateji oyunlarından bir tanesi. Oyun içerisinde bir grup askere liderlik yapmanız gerekmektedir. Ufak bir alanda belirli bir sayıda asker ile başladığınız oyunda, alanınızı büyütmeye ve askerlerinizi güçlendirmeye çalışacaksınız. Asker gelişimlerine gereken özeni göstermezseniz rakiplerini yok edemeyebilirsiniz.

Rakiplerinizi yok etmek için diğer oyuncular ile birleşmenin mümkün olduğu Battle Command'da oyunun asıl amacı ortak saldırılar düzenlemek. Fakat bunu yapabilmek için kaynak yönetimini çok iyi yapmalısınız. Bu tarz oyunlarda büyük önem taşıyan kaynak kontrolü sayesinde askerlerinizi güçlendirerek daha büyük bir güç haline gelebiliyorsunuz.

Oyunu anlaması ve oynaması oldukça basit olsada, oyuna girdiğinizde bir eğitim ile birlikte oyunun tüm genel noktalarına göz atabiliyorsunuz. Battle Command oldukça iyi grafiklere sahip olmasına rağmen benzer türde daha iyi grafiklere sahip olan oyunlar mevcut.

Müthiş bir tecrübe savaş ve strateji tecrübesi yaşayabileceğiniz Battle Command'ı Android telefon ve tabletleriniz ile oynamak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

Aşağıda yer alan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz: