Battle Odyssey

Battle Odyssey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 163.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Battle Odyssey, Gameloft'un bulmaca - savaş türünde yepyeni Windows 8.1 oyunu ve de ücretsiz.

Battle Odyssey, Gameloft’un Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir yepyeni bulmaca – savaş oyunu. Farklı elementleri birleştirerek karakterleri savaştırmaya dayanan yapımlar arasında ve de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Battle Odyssey de her Gameloft yapımı gibi Türkçe dil desteği ile geliyor ve hem görselliği ile hem de oynanabilirliği ile oldukça kaliteli. Boş zamanlar için ideal Windows 8 oyunları arasında yer alan Battle Odyssey, Pondera adını taşıyan okyanusları çevrili büyüleyici bir yerde geçiyor. Amacımız güzelliklerle dolu bu fantastik dünyayı ele geçirmiş kötülüğü yok etmek ve iyiliğin egemen olduğu bir yer haline getirmek.

Fantastik bir dünyada anime karakterleri ile karşılaştığımız oyunda başlangıcı müttefik seçimi ile yapıyoruz. Ateş, dünya, ay, deniz, güneş gruplarından birini seçebiliyoruz. Her grubun öne çıkan yetenekleri farklı ve birbirlerinden üstün ve zayıf oldukları yönleri var. Kim kimden üstün ne gibi yetenekleri var sorusunun yanıtını müttefik seçme ekranında görebiliyoruz. Grup seçimimizi yaptıktan sonra oyuna giriş yapıyoruz. İlk bölümler tahmin edeceğiniz üzere nasıl savaşacağımızı gösteren, çabuk ölen düşmanların karşımıza çıktığı bölümler. Biraz ilerlediğimizde karakterlerimizin özel güçlerini kullanabiliyoruz ve iyileştirebiliyoruz.

Oyun oynanış olarak Evolve: Hunters Quest’ten farksız diyebilirim. Farklı renkte ve özellikte elementleri birbiriyle eşleştirince karakterimiz savaş ve savunma moduna geçiyor. Özel motiflerle müttefiklerimizi iyileştirmek, saldırıları yavaşlatmak gibi çok sayıda stratejinin yanında düşman zehirleme, ateş yağmuruna maruz bırakma gibi çok özel güçlerimizi kullanarak düşmanlarımızı teker teker yok ediyoruz. Zaten tüm bunların nasıl yapıldığı öğrenme bölümünde gösteriliyor. Türkçe de desteklendiğinden oyuna çok geçmeden ısınıyoruz.

Kendi ekimizi kurduğumuz, farklı yollardan savaştığımız süper eğlenceli bir savaş – bulmaca oyunu olan Battle Odyssey, Windows 8 tabanlı hem tablet hem de klasik bilgisayarlarda rahat oynanış sunuyor.