Battlelands Royale APK

Battlelands Royale APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 774
 • DOSYA BOYUTU 119.60 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Futureplay

Battlelands Royale APK, PUBG Mobile ve benzeri oyunları sevenler için öneririz. Android için battle royale oyunu oynaması ücretsizdir.

Battlelands Royale APK, PUBG, Fortnite gibi hayatta kalma temelli battle royale oyunları seviyorsanız, keyif alarak oynayacağınız bir yapım.

Battlelands Royale APK İndir

Tepe kamera açısından oynanış sunan ve detayların göze çarptığı etkileyici grafiklere sahip çok oyunculu battle royale oyununda mücadeleler en fazla 5 dakika sürüyor ve mücadele boyunca oyun alanı daralıyor.

Görsel açıdan mobil battle royale oyunlarının öne çıkan isimlerinin yanına yaklaşamasa da kendine has güzel bir çizgisi var Battlelands Royale’in.

Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan 100MB altı multiplayer battle royale oyununda 32 oyuncu geniş haritalarda savaşıyor, son hayatta kalan olabilmek için tüm gücünü ortaya koyuyor.

Karşılaşmalar süre sınırlı; en az 3 en fazla 5 dakika sürüyor. Beklemek yok, karmaşık menüler yok. Atlayıp keşfe çıkıyor ve çatışıyorsunuz. Savaşırken fırtınaya da dikkat etmeniz gerekiyor. Oyun alanını gittikçe daraltarak mücadeleyi kızıştıran fırtına sizi bitirebilecek en etkili şey. Bu arada tek başınıza savaşabildiğiniz gibi takım oyunu da çıkarabiliyorsunuz.

Battlelands Royale APK Oyun Özellikleri

 • Dünyanın farklı yerlerinden gerçek oyunculara karşı gerçek zamanlı hızlı tempolu savaşlar! 32 kişi hayatta kalma mücadelesi veriyor.
 • Takım oyununda ne kadar iyisiniz? Battle Buddy ile güçlerinizi birleştirin ve arenayı birlikte fethedin. Yanınızda savaşacak birilerini bulamıyor musunuz? Rastgele düelloları da oynayabilirsiniz.
 • Oyunda seviyeniz yükseldikçe yeni karakterler, ifadeler ve paraşütlerin kilidini açılacak. Mega ödüller sizi bekliyor.
 • En iyi ödüller Battle Pass’de! Özel battle pass içeriğiyle harika ödüllerin sahibi olun, arenada gözler önüne serin.
 • Oyun haritasının her noktasını keşfetmek kolay olmayacak. Alana paraşütle inin ve devasa haritayı keşfe çıkın.
 • Zırh ve sağlık malzemeleri dahil yağmalanacak tonla silah ve öğe var.
 • Tedarik droplarıyla bazukalar ve minigunlar gibi özel nadir silahları keşfedin.
 • Oyun alanı gittikçe daralacak. Fırtınadan uzun durun!

Battlelands Royale Hile ve İpuçları

Oyun içi eğitimi tamamladığınız anda ilk savaşınıza giriyorsunuz. Her savaş maça katılan oyuncu sayısını da gösteren yükleme ekranıyla başlıyor. Tüm karakterler katıldığında karakterinizin hangi alana düşmesini istediğinizi seçebileceğiniz harita çıkıyor. Çok sayıda siper olan bir alana bırakılmayı isteyebilirsiniz ancak açık alan her zaman avantajlıdır. Açık alanda daha rahat güçlü silahlar bulabilirsiniz. İyi bir silah edindikten sonra bölgeden çıkmaya, saklanmak için uygun bir yer bulmaya bakın. Açık alanda çok uzun süre kalmak tehlikelidir, açık hedef haline gelirsiniz.

Çoğu battle royale oyununda olduğu gibi Battlelands Royale’de de silahlar savaşı kazanmada büyük rol oynar. Hangi silahı alacağınızı bilirseniz zaman kazanır ve açık alandan olabildiğince çabuk çıkarsınız. Kazanmak istiyorsanız bu üç silahı özellikle arayın; saldırı tüfeği, bazuka (cephane tedariği az ancak oyunda en fazla hasarı verebilen silah) ve 50 mermilik şarjörle gelen scar.

Diğer battle royale oyunları gibi Battlelands Royale’de de tedarik dropları var. Ara sıra düşen bu kutular sahadaki en iyi ganimetlerden bazılarını içerir. Bu kutuların ne zaman ve nereye düşeceğini bilmek rakiplerinize karşı size avantaj sağlar. Haritada sarı ok olarak göründüklerinden kolayca yerlerini bulabilirsiniz. Tedarik dropları genellikle benzersiz ganimetlerle birlikte bazuka veya minigun içerir.

Her düşmanı yendiğinizde kalkan ve sağlık kazanırsınız. Bir kalkan veya sağlık seçmeniz hayatta kalma sürenizi artırır. Ayrıca ana başlık menüsünde yer alan özel öğelerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin; karakterinize sahada anında sağlık sağlayacak bandaj.