Android İçin En İyi 5 Battle Royale Oyunu (2021)

Android cihazlar için en iyi 5 battle royale oyunu listesi hazırladık. İşte akıllı telefon ya da tablet üzerinden oynayabileceğiniz başarılı mobil oyunlar!

Android işletim sistemli cihazlar için en iyi battle royale oyunu hangisi sorusunun yanıtını merak eden kişiler için birbirinden başarılı mobil oyunları bir arada topladık. Hazırladığımız listede yer alan yapımlar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Günümüzde milyonlarca oyuncu, battle royale türündeki oyunları tercih ediyor. Battle royale yapımlarını bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ya da tablet üzerinden de oynayabilmeniz mümkün. Mobil platformlar için geliştirilen çok sayıda oyun yer alıyor. Bu oyunlardan bazıları oynanış sistemi ve grafik konularında ön plana çıkıyor.

Battle royale temalı oyunlar, modern akıllı telefon oyuncularının son trendidir. Akıllı telefonlarda PUBG Mobile ve Fortnite ile birlikte battle royale temalı oyunlar popüler hale geldi. Hemen hemen herkesin oynadığı battle royale temalı oyunların en iyi tarafı ise çok iyi bir donanıma sahip akıllı telefonlara gereksinim duymamasıdır.

PUBG Mobile'da İşinize Yarayabilecek En İyi 5 İpucu
OYUN

PUBG Mobile'da İşinize Yarayabilecek En İyi 5 İpucu

Tüm dünyada kısa sürede oldukça popüler olan PUBG Mobile, sadece akıllı telefonlarda değil, aynı zamanda emülatör aracılığıyla bilgisayarlar üzerinden de oynanabiliyor.

Bu yazıda, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ve tabletler için en iyi battle royale oyununları listesi hazırladık. Hazırladığımız liste sayesinde bu konudaki en başarılı yapımlardan bir tanesini indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Android'deki En İyi 5 Battle Royale Oyunu Listesi

  • PUBG Mobile
  • Garena Free Fire
  • Fortnite
  • Rules Of Survival
  • Pixel's Unknown Battle Ground

Yukarıda dünya genelinde çok büyük bir popülerliğe sahip olan başarılı battle royale oyunları bulunuyor. Listede yer alan yapımların detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1. PUBG Mobile

Tüm dünyada oldukça popüler olan PUBG Mobile, battle royale temalı oyunların popüler hale gelmesinde çok etkili oldu. PUBG Mobile’da diğer battle royale temalı oyunlarda olduğu gibi hayatta kalmayı başaran son kişi olmaya çalışıyoruz.

100 kişinin uçaktan bir adaya atlayarak hayatta kalmaya çalıştığı PUBG Mobile’da mikrofon aracılığıyla oyun içerisinde sesli iletişim kurabilirsiniz. PUBG Mobile’ın oyun mantığı her ne kadar kolay gibi görünse de hayatta kalan son kişi olabilmek pek kolay değildir. Bu sebepten dolayı oyun içerisinde bazı stratejiler yapmalısınız.

2. Garena Free Fire

Garena Free Fire, PUBG veya Fortnite'dan çok daha önce piyasaya sürülen battle royale temalı bir oyundur. Garena Free Fire’da amaç, hayatta kalan son kişi olabilmektir. Garena Free Fire’da bazı kısıtlamalar veya kurallar bulunuyor. Örneğin, oyuncu, sağlığı ve stoklarını kaybetmemek için oyun bölgesinde kalmalıdır.

Garena Free Fire’da her maç yaklaşık 10 dakika sürüyor. Garena Free Fire’ı ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla 4 kişilik bir takım halinde oynayabilirsiniz. Garena Free Fire, diğer oyuncularla iletişim kurmak için oyun içi sohbet sunuyor.

3. Fortnite

Fortnite, birçok yönden PUBG’ye benziyor. Fortnite, PUBG’den farklı olarak yapılar inşa etmenize olanak tanıyor. Fortnite, yavaş bir internet bağlantısıyla bile oldukça iyi seviye oynanabilir. Çok başarılı bir o ynanış sistemine sahip olan Fortnite, eğlenceli ve renkli temasıyla tamamen farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

Kaliteli grafikleri ile dikkat çeken Fortnite, dünya genelinde oldukça büyük bir popülerliğe sahip. Battle royale türünün en başarılı örneklerinden bir tanesi olan Fortnite'ı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

4. Rules Of Survival

Modern zamanda geçen battle royale oyunlarından hoşlanmıyorsanız kesinlikle Rules Of Survival’ı çok seveceksiniz. Rules Of Survival, oyun mağazasındaki en eski ve başarılı çok oyunculu battle royale oyunlarından biridir. Rules Of Survival’da dünyanın her yerinden 300 farklı oyuncuya karşı mücadele edeceksiniz.

Başarılı mobil oyundaki amaç tıpkı diğer battle royale türündeki yapımlarda olduğu gibi hayatta kalan son kişi olmaya çalışmak. Elbette bu pek de kolay olmuyor. Bunun için çok dikkatli bir şekilde oynamanız ve doğru stratejileri uygulamanız gerekiyor.

5. Pixel's Unknown Battle Ground

Roblox veya Minecraft tipi grafiklere sahip oyunları seviyorsanız Pixel's Unknown Battle Ground’ı çok seveceksiniz. Başarılı oynanış sistemi ile dikkat çeken Pixel's Unknown Battle Ground, oyuncularla savaştığınız bir FRP aksiyon shooter oyunudur.

Pixel's Unknown Battle Ground’ın en iyi tarafı çok iyi bir donanım istememesidir. Bu sayede orta düzey bir akıllı telefonda bile rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Pixel's Unknown Battle Ground’da tek amaç, silah bulmak ve karşınıza çıkan düşmanları yok etmektir.

YORUMLAR