Battlelog

Battlelog

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,222
  • DOSYA BOYUTU 39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Battlefield 4 oynuyor ve oyununuzu çok daha iyi hale getirmek istiyorsanız bu resmi ve ücretsiz Android uygulamasına göz atın.

Battlelog uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak Battlefield 4 oyununuza çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve resmi bir uygulama. Oyundaki hesabınıza dair pek çok işlemi kolayca gerçekleştirebileceğiniz uygulama, arkadaşlarınızla iletişime geçmekten tutun da oyundaki istatistiklerinizi incelemeye kadar oldukça geniş seçenekler sunuyor.

İsteyen kullanıcılar mobil cihazlarını oyunun minimap'i olarak da kullanabiliyorlar ve böylece ekstra bir ekrana daha sahip olabildiğinizi söyleyebilirim. Bir yandan çatışmalara girerken bir yandan da mobil ekrandan haritayı takip etmek işleri oldukça kolaylaştıracaktır.

Ayrıca sunucu arama, sunucuya giriş yapma, en iyi oyuncuları görme, karakterinizin üstündekileri değiştirme, istatistiklerinizi görme gibi onlarca farklı özellik de oyun sırasında rahatsız edilmeden işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Battlefield 4 forumlarına da giriş yapmanızı sağlayan uygulama, böylece oyuna dair en son haberleri ve diğer tüm bilgileri kaçırmamanızı sağlıyor. Sık sık Battlefield 4 oynuyor ve oyun deneyiminizi çok daha iyi hale getirmek istiyorsanız cihazınızda bulunması gereken uygulamalar arasında yer aldığını söylemem gerek. Kolay kullanılır arayüzü de uygulamayı tercih edilebiliyor kılıyor.