Bavul.com

Bavul.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell

Bavul.com, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti başta olmak üzere kapsamlı bir seyahat hizmeti sunan mobil uygulamadır.

Bavul.com, iç ve dış hatlara yönelik onlarca havayolu şirketini içeren genişliği ile uçak bileti bulmanızı, rezervasyon yapmanızı ve bilet satın almanızı sağlar. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet üzerinden alınan biletler için çevrim içi check-in işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Bavul.com uygulaması üzerinde yer alan havayolu şirketlerinden bazıları: Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, Atlasjet, SunExpress, Onur Air, KLM, Lufthansa, Delta, Qatar, Air France, Olympic Air, Alitalia, Royal Air, Condor, British, Aerosvit, Emirates, Etihad, Gulf Air.

Uygulama ile gideceğiniz şehrin hava durumunu, döviz kurunu, gezilebilecek yerlerine dair bilgilere erişebilirsiniz. Diğer yandan uçağınızın inişini, belirleyeceğiniz bir gruba kısa mesaj yoluyla otomatik olarak bildirebilirsiniz. Monitör özelliği ile bir uçağın o sırada tam olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

iDO iç ve dış hat seferlerini görüntüleyip boş yer olup olmadığı öğrenebilirsiniz. Bilet satın almak içinse çağrı merkezini aramanız gerekiyor.

Bu uygulama ile Kamil Koç tarafından düzenlenen otobüs seferlerini görüntülemek ve bilet satın almak da mümkün.