BCMoneyOrganizer

BCMoneyOrganizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 301
  • DOSYA BOYUTU 7.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Igor Dykhta

BCMoneyOrganizer, gelir ve giderlerinizi yerel bir veritabanı üzerinde saklayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

BCMoneyOrganizer, mali işlemlerini kayıt altına almak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş ücretsiz ve kolay kullanımlı bir programdır. Yerel bir veritabanı üzerine tüm gelir ve giderlerinizi işleyebileceğiniz program oldukça pratiktir.

Tüm mali işlemlerinizi kayıt altına almak ve takibini kolayca gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz program aynı zamanda tüm gelir ve giderleriniz için hazırlayacağı raporlar ve grafikler sayesinde takibi kolaylaştırır.

Programı kullanmaya başlamak için öncelikle kendinize ait bir veritabanı oluşturmanız gerekiyor ve sonrasında kategori, kaynak ve para miktarını belirterek giriş yapabilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi karşılaştırabileceğiniz grafiklerin yanısıra farklı kategorilere veya para birimlerine ait grafikleri özel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Her ne kadar program bize grafiksel kaynaklar sunuyor olsa da bu kaynakları sadece program üzerinde görüntüleme şansına sahibiz, ne yazık ki grafiksel veriler için dışarı aktarma gibi bir şeçenek bulunmuyor.

Finansal işlemlerinizi analiz etmek için bir programa ihtiyacınız varsa BCMoneyOrganizer'ı deneyebilirsiniz.