BeySoft Business

BeySoft Business

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 743
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

BeySoft Business ile her türlü ticari faaliyetlerinizi koordine edebilir,ürün veya malzemeler hakkındaki bilgilere en kısa sürede ulaşabilir,zengin ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile en ince ayrıntılarına kadar takip edebilirsiniz.

NOT: Program, üretici tarafından kaldırımıştır.

BEYSoft Business ile her türlü ticari faaliyetlerinizi koordine edebilir,ürün veya malzemeler hakkındaki bilgilere en kısa sürede ulaşabilir,zengin ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile en ince ayrıntılarına kadar takip edebilirsiniz.

BEYSoft Business ile neler yapabilirsiniz ?

Malzeme yönetimi ile ürün veya malzemelerinizi kontrol edebilirsiniz. Cari hesap işlemleri ile müşterilerinize hesap kartları düzenler ve her türlü cari hesap hareketlerinin geniş raporlamalarını alabilirsiniz. Satış faturalarında masraflarınızı yansıtabilir, her satış faturasında ürün bazında kar oranını görebilir, stoklarınızı kalem bazında miktarsal olarak takip edebilirsiniz.

BEYSoft Business Genel Özellikler;

Malzeme Yönetimi

Malzeme yönetimi ile ürün veya malzemelerinize malzeme kartları açabilir, birimlerini tanımlayabilir,gruplandırmalar yapabilir, depo/ambar tanımlayabilirsiniz. Hareket fişleri düzenler ve geniş raporlama seçenekleri ile malzemelerinizi yönetebilirsiniz.

Cari Hesap İşlemleri

Her türlü cari hesap işlemlerinizi cari hesap modülü ile gerçekleştirir, müşteri temsilcileri veya satış sorumluları tanımlar, cari hesap gruplandırmaları yapar, ayrıntılı raporlar alabilir, hesaplar arası virman yapar, Borç /Alacak dekontları düzenler ve cari hesapların risk bakiyelerini takip edebilirsiniz.

Fatura İşlemleri

Alış / Satış faturalarınızı fatura modülü ile düzenleyebilir, fatura üzerinde birden fazla fiyat uygulayabilir, her satış faturası üzerinde satıştaki karınızı anlık olarak görebilir, ürünlerin stok bakiyesini izleyebilir, ıskontolar uygulayabilir ve masraflarınızı faturaya yansıtabilirsiniz.

İrsaliye İşlemleri

İrsaliye işlemleri ile Alış / Satış irsaliyesi düzenleyebilir ayrıca irsaliyeleri doğrudan faturalaştırabilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Satış veya satınalma siparişleri girebilir, bunların toplamlarını ve listelerini görebilirsiniz. Ayrıca alınan sipariş dogrultusunda, mevcut stoğunuz ve alınan siparişi karşılaştırıp, malzeme ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Banka İşlemleri

Banka işlemleri ile çalışmış olduğunuz bankaları tanımlar, hesaplarınızı takip edebilir, Gelen / Giden havaleleri görebilir, çek, ödeme ve tahsilat işlemlerini takip edebilir ve raporlar yardımı ile her türlü banka hareketlerinizin ayrıntılı raporlarını alabilirsiniz.

Kasa İşlemleri

Kasa işlemleri ile birden fazla kasa takibi yapar, tahsilat ve tediye makbuzları düzenler, nakit akışınızı takip edebilirsiniz.

Çek İşlemleri

Çek işlemleri ile çek Giriş / Çıkış işlemlerinizi takip eder, tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi gerçekleştirebilir,ayrıntılı bir şekilde raporlarını alabilirsiniz.

Satış Raporları

Mal alış ve iadelerinizi görebilir, malzemelerinizin toplam, ayrıntılı ve aylık satış toplamlarını inceleyebilirsiniz.Fatura raporları ile faturalanmamış satışlarınızı, fatura listesi / KDV raporunu ve hizmet faturalarını takip edebilirsiniz.

Satınalma Raporları

Satın alınan malzemelerinizin anlık, ayrıntılı veya aylık alım toplamlarını takip edebilirsiniz. Faturalanmayan alımlarınızın, toplam alım faturalarınızın ve hizmet faturalarınızın raporlarını alabilirsiniz.