Big Para Uzman

Big Para Uzman

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,074
  • DOSYA BOYUTU 3.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Para

Haber alarmı mantığı ile çalışan ancak sadece haber değil hisselerinizle, ekonomi ve finans dünyasıyla ilgili gerçekleşen tüm gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlayan bir programdır.

Uzman programı ile artık pisaya ilgili haberleri aramanıza gerek kalmayacak çünkü hepsi bu program sayesesinde karşınızda olacak. Hisselerinizle, ekonomi ve finans dünyası ile ilgili olup biten tüm gelişmeler anında bu haber alarmı sistemiyle karşınızda olacak.

Üretici Açıklaması:

Giriş ekranı: 
Piyasalar ve Borsa'nın anlık olarak son durumu görebilirsiniz. Tıklanarak bigpara sitesine gidilip detay bilgiyi alabilirsiniz.

Haber Ekranı:
İlk olarak filtresiz tüm haberlere ulaşma imkanı sağlıyor. İstendiğinde Piyasa, Gündem, Son dakika, Şirket ve Dünya kategorileri de görülebiliyor. İlgilenilen haber için tıklandığında bigpara sitesindeki haberin detayı görüntüleniyor.

Seans Raporu Ekranı:
Bu bölümde borsadaki seans içi gelişmeleri izlemek mümkün. İstendiğinde bigpara sitesinden tüm gelişmelere ulaşılabiliyor.

Hisse Alarm Ekranı:
Buradaki seçim kutulularını kullanarak bir hissenin belirli bir fiyat veya belirli bir fiyat aralığında işlem görmesi durumunda uygulamanın bir alarm ile durumu bildirmesi sağlanır.

Kişiselleştirme Ekranı:
Bu ekranda sadece istediğiniz tür haberlerden haberdar olmanızı, yorum alarmlarını alıp almamanızı ve ses ile uyarılıp uyarılmama gibi ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.