Big Win Racing

Big Win Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,534
  • DOSYA BOYUTU 41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hothead Games Inc.

Big Win Racing ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur

Big Win Racing eğer yüksek hız yapmak ve bolca eğlenmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Big Win Racing'de asfaltta lastik yakma keyfini yaşayabiliyoruz. Oyun bize kendi yarış arabamızı yaratma imkanı veriyor. Kendi yarış arabamızı yarattıktan sonra yarış pistlerine çıkıyoruz ve dünya çapında hız rekorlarını kırmaya çalışıyoruz.

Big Win Racing bize yarışları kazandıkça aracımızı geliştirme olanağı sunmakta. Yarış arabamızın motrunu ve diğer parçalarını geliştirerek daha güçlü rakiplere meydan okuyabilmekte ve yarışlarda avantaj elde edebilmekteyiz. Big Win Racing bize yarışmanın bir ekip işi olduğunu da gösteriyor. Oyunda kendi pit-stop ekibimizi kurmamız da gerekiyor. Pit-stop ekibimizin performansı da yarışları doğrudan etkiliyor.

Big Win Racing dilerseniz tek başınıza farklı oyun modlarından birini seçerek dilerseniz internet üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Kuşbakışı olarak aracınızı yönettiğiniz Big Win Racing ilginç oynanış yapısıyla farklı bir yarış deneyimi sunuyor.