Bil ve Fethet

Bil ve Fethet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,219
  • DOSYA BOYUTU 120 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici THX Games Zrt.

Bil ve Fethet, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Bil ve Fethet, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Genel kültüre dayalı sorular sorarak oyunseverlere hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim yaşatan bu oyunda rakiplerimizi yenerek topraklarını fethetmeyi amaçlıyoruz.

Bil ve Fethet'i diğer oyunculara karşı oynadığımız için internet bağlantısına ihtiyacımız var. Buna ek olarak oyunda kaldığımız yerden devam edebilmek için Facebook hesabımızı kullanmamız gerekiyor. Elbette bu zorunlu değil fakat belli bir seviyeye getirdiğiniz oyunu kaybetmek istemiyorsanız yapmanız şart.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi, arkadaşlarımızla ittifaklar kurabilmemize imkan sağlaması. İttifaklar kurduğumuz zaman arkadaşlarımızla altın ve erzak alışverişi yapabiliyoruz. Bu da düşmanlarımıza karşı daha güçlü bir duruş sergilememize yardımcı oluyor. İmparatorluk kurmak kolay olmadığı için bu tarz yardımlaşmaların epey faydası dokunuyor.

Oyunda sorulan soruların birçoğu açık uçlu. Dolayısıyla tahminlerin doğru cevaba yakınlığı kadar puan alıyoruz. Elbette test soruları da mevcut. Bunlardan ne kadar fazlasına doğru cevap verebilirsek alacağımız puan da aynı ölçüde yükseliyor.

Sonuç olarak Bil ve Fethet hem öğretici hem de eğlenceli bir oyun. Saatler boyunca oynansa bile insanı sıkmayan bir yapısı var. Siz de yarışma türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Bil ve Fethet iyi bir tercih olacaktır.