Biletall

Biletall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 442
  • DOSYA BOYUTU 5.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İpek Bilgisayar

Biletall uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en hızlı şekilde otobüs ve uçak biletlerinizi alabiliyorsunuz.

Biletall uygulaması, sık sık seyahat eden Android kullanıcılarının mobil cihazlarında bulunması gereken bilet bulma ve satın alma uygulamalarından bir tanesi. Hem yurtiçi hem de yurtdışı otobüs yahut uçak seferleri için gereken tüm bilet bilgilerini sunabilen uygulama, ücretsiz olarak sunulması ve her ne kadar biraz eski görünse de düzgün çalışan arayüzü sayesinde işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Uygulamayı kullanırken hangi gün ve saatte nereye gitmek istediğinizi kolayca seçebiliyor, daha sonra karşınıza çıkan firmaların sundukları olanakları inceleyebiliyorsunuz. Hem uçak hem de otobüs biletlerini görebilmenize imkan tanıyan uygulama, böylece kendiniz için en mantıklı olan tercihi yapmanıza yardımcı oluyor.

Bilet bulma veya satın alma işlemleri sırasında karşılaşabileceğiniz sorunlara karşın bir çağrı merkezinin bulunması ve bu merkezin uygulama içerisinden kolayca aranabilmesi ise problemlere karşı etkili bir çözüm bulabilmenizi sağlıyor.

Kullanıcıların Biletall içerisinde kendi profillerine sahip olmaları sayesinde bilet alma işlemleri esnasında her defasında kişisel bilgileri girme zorunluluğu da ortadan kalkıyor ve böylece satın alma işlemlerini daha hızlı bir şekilde geçmek de mümkün hale geliyor.

Taşımacılık hizmeti sunan firmaların iletişim bilgileri ve sundukları ek hizmetlere dair bilgilerin de uygulamada yer alması sayesinde uygulamanın yetersiz kaldığı noktalarda direkt olara otobüs veya uçak firmalarıyla iletişime geçebilmeniz de hoşunuza gidecek özellikler arasında yer alıyor. Sık sık yolculuklara çıkanların es geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.