Bitmoji

Bitmoji

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,926
  • DOSYA BOYUTU 6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bitstrips

Bitmoji ile kendi avatarınızı oluşturup herhangi bir mesajınıza yerleştirebileceğiniz özel ifadeleri yaratabilirsiniz.

Bitmoji ile günümüz çağının mesajlaşma uygulamaları için kendi kişisel emoji'lerinizi oluşturabiliyor, oluşturduğunuz ifadeleri hesabınıza kaydedip dilediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz. Akıllı telefonların klavyelerinde bulunan özel emoji adlı ifadeler bildiğimiz gibi artık internet çağının sadece mobille sınırlı kalmayan, hemen hemen her iletişim ağında yoğun bir ilgiyle kullanılıyor. Hatta bazen anlatmak istediğiniz binlerce şeyi tek bir emoji ifadesiyle karşı tarafa iletmek de pek tabii mümkün oluyor. Kendi duygularınızı en iyi şekilde aktarabilmek için Bitstrips firması, bir zamanlar Facebook'ta yaygınlaşan kişilerin kendi çizgi film hallerini olaylara yerleştirme projesinden sonra Bitmoji ile karşımıza çıktı.

Bitmoji'yi Android akıllı telefonunuzda kullanmak çok kolay. Hele öncesinden Bitstrips hesabınız var ise yapmanız gereken tek şey uygulamayı açarak hemen ifadelerinizi oluşturmaya başlamak oluyor. Facebook çizgi film resimlerinden sonra kullanılan temayı mesajlaşma ortamına da taşımak isteyen firma, her kullanıcıya önce kendi karakterini oluşturmak adına bir sürü kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Kendi karakterinizi oluşturduktan sonra anlatmak istediğiniz ifadeye göre çeşitli nesneler ekleyip ifadenizi oluşturuyorsunuz. Bitmoji ile aklınıza gelemeyecek ifadeleri en eğlenceli haliyle oluşturmak çok kolay.

Bitmoji ile oluşturulan ifadelerin en güzel yanı da sadece kendi hesabınızda kalacak simgeler olmaması. Uygulamayı kullandığınız sürece yarattığınız yeni ifadeleri WhatsApp, Facebook gibi bir sürü anlık mesajlaşma servisinde kullanabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız kendi telefonlarında deli gibi o ifadeleri arıyor ve bulamıyorlar. Bitmoji'yi kimselere söylemeden kullanırsanız belirli bir süre arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz!

Bitmoji Google Play üzerinde tamamen ücretsiz olarak dünya çapındaki milyonlarca insanın üzerine sizin de bu çılgın ifade oluşturma uygulamasını denemenizi istiyor. Eğer akıllı telefonunuzda mesajlaşma uygulamarını sıklıkla kullanıyorsanız Bitmoji'nin sunduğu benzersiz ifadelere bayılacaksınız.

ARTILAR

Sunulan kişiselleştirme seçenekleri

İfadelerin kalitesi

EKSİLER