BlackBerry Priv Duvar Kağıtları

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • DOSYA BOYUTU 17.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RIM Blackberry Inc.

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları ücretsiz bir duvar kağıdı paketidir

BlackBerry Priv Duvar Kağıtları eğer bilgisayarlarınızda veya mobil cihazlarınızda BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu Priv'deki görüntülere yer vermek isterseniz kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı paketi.

Bilgisayarlarınıza veya mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu arşiv içerisinde BlackBerry Priv'e özel olan duvar kağıtları bir araya getiriliyor. BlackBerry Priv, uzun bir süredir sadece kendi işletim sistemini kullanan telefonlar üreten BlackBerry'nin ilk Android işletim sistemli akıllı telefonu olacak. BlackBerry, Priv'in özel bir telefon olması için telefona özel bir görünüm verecek duvar kağıtları tasarlamış. Bu duvar kağıtları Google'ın kullanıcıların beğenisine sunduğu materyal tasarımın izlerini taşıyor.

5 farklı duvar kağıdının yer aldığı arşiv dosyası içindeki duvar kağıtlarının her biri 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip. Bu yüksek çözünürlük sayesinde ekranınızda detaylı görüntüler elde edebiliyorsunuz. BlackBerry Priv Duvar Kağıtları arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını kullanabilirsiniz.