Blade & Soul

Blade & Soul

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,284
  • DOSYA BOYUTU 216.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCsoft

Blade & Soul ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Blade & Soul hem grafik kalitesiyle, hem de zengin içeriğiyle kolayca beğeninizi kazanabilecek bir online rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan Blade & Soul'da oyuncular dövüş sanatlarının ve mitolojinin birleştiği fantastik bir dünyaya konuk oluyorlar. Bu dünyadaki var olma amacımız ise bir intikam hikayesi. Oyuna başlarken kendi kahramanımızı yaratıyoruz ve sonrasında intikam amacıyla bu dünyayı keşfetmeye ve dövüş sanatlarındaki ustalığımızı geliştirmeye başlıyoruz.

Blade & Soul'da oyunculara 4 farklı ırktan birini tercih etme imkanı veriliyor. Bu ırklar altında 9 kahraman sınıfından birini seçebilmekteyiz. Irk ve kahraman sınıfı seçtikten sonra karakter yaratırken karakterimizin nasıl görüneceğini detaylı bir şekilde tasarlayabilmemize izin veriliyor. Oyunun karakter yaratma ekranında uzun süre oyalanabilmeniz muhtemel.

Blade & Soul'da kahramanınızı geliştirmek için görevler yapabilir, zindanları ziyaret edebilir ve canavarlarla savaşabilirsiniz. Oyunun PvP sistemi ise oldukça başarılı. Savaş sisteminde daha çok yetenek ağırlıklı bir yapı mevvut. Oyunda saldırıların yanısıra savunma yapmak da önemli. Düşmanlarınızın saldırılarına karşı zamanında korunarak özel savaş yeteneklerinizi aktifleştirebilmeniz mümkün.

Blade & Soul'un hikayesi çeşitli ara sahnelerle oyuncuya aktarılıyor. Bu da oyuna kalite kazandırıyor. Oyunun grafik kalitesinin ortalamanın üzerinde olduğu söylenebilir. Blade & Soul size uzun süreli eğlence sunacak bir oyun olarak özetlenebilir.