Block Craft APK

Block Craft APK

kullanıcı

Block Craft APK Android oyunu Minecraft benzeri oyun arayanlara önerilir. En iyi simülasyon oyunlarından Block Craft 3D mod APK ücretsizdir.

Block Craft APK Android oyunu, kendi köyünüzü yaratıp özgürce büyütebildiğiniz sınırsız açık dünya sunuyor. Block Craft 3D: Free Simulator APK, her yaştan oyun severe hitap eden ve bolca eğlence sunan bir mobil sandbox oyunu olarak tanımlanabilir. Block Craft oynaması ücretsizdir.

Block Craft APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Block Craft 3D mod APK, oyunculara geniş bir açık dünya ve bolca özgürlük sunuyor. Block Craft 3D: Free Simulator'de oyuncular kendi dünyalarını yaratabilmekteler. Oyunda temel olarak tuğlaları kullanarak dilediğimiz binayı inşa ediyor ve kendi şehirlerimizi oluşturuyoruz. Dilerseniz Eyfel Kulesi gibi görkemli yapılar, dilerseniz dev gemiler ve farklı araçlar, dilerseniz ağaç evler ya da uzay gemileri inşa edebilirsiniz. Ne yapacağınız tamamen hayal gücünüze kalmış.

Block Craft 3D: Free Simulator'ı internet bağlantısına ihtiyaç olmadan da oynayabilmektesiniz. Bu da oyuna artı puan kazandırıyor. Oyunun ücretsiz olarak oynanabiliyor oluşu da bir başka artı puan. Minecraft'ın ücretli bir oyun olması Block Craft 3D: Free Simulator'ı bu oyun için kuvvetli bir alternatif yapmakta.

Block Craft 3D: Free Simulator içinde oyuncular evcil hayvanlar sahiplenebilmekteler. Oyunda kedi, köpek, at ve hatta fil gibi hayvanları sahiplenebilmeniz mümkün.

Block Craft 3D ücretsiz en iyi simülatör oyunları arasındadır. Minecraft'ın hareketli oynanışına benzeyen ancak keşif, madencilik ve işçilik öğelerinden daha çok inşa etme yönüne odaklanan simülasyon oyununu Block Craft 3D indirmeniz tavsiye edilir.

  • Üç boyutlu muhteşem binalar: Şimdi en iyi inşaat oyunlarından birini oynayın.
  • Çok sayıda evcil hayvan ve serbest keşif: Evcil hayvanlarla oynayın. Köpek, kedi ve hatta fil sahiplenin. Block Craft 3D’de diğer blok oyunlarından farklı olarak canavar yok; en iyi binaları inşa etmeye veya dünyayı keşfetmeye odaklanabilirsiniz.
  • Çok oyunculu oyun: Arkadaşlarınızı ziyaret edin. Keşfetmeye başlayın. Arkadaşlarınız veya rakipleriniz tarafından inşa edilen şehri ziyaret edebilir ve inşaatlarını bitirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Çok oyunculu çok eğlenecelidir!
  • Yapın ve satın: Block Craft’ta modlara, launcher’lara veya PE’ye gerek yoktur. Özel bloklar oluşturabilir, özel mobilyalar yapabilir veya bir binanın taslağını tamamlayabilirsiniz. Daha da iyisi, bunları satıp bir sürü mücevher alabilirsiniz.
  • Çok yaratıcı değil mi? Block Craft 3D’de haritaya gerek yoktur, yeni fikirler almak için arkadaşlarınızın köyünü ziyaret edin ve harika yapıları kolayca inşa etmek için planları ve rehberleri takip edin.