Blood Battalion

Blood Battalion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mobage

Blood Battalion, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz en iyi ve en heyecanlı rol yapma(RPG) oyunlarından bir tanesi.

Blood Battalion, oynaması tamamen ücretsiz olan en iyi ve en güzel rol yapma(RPG) oyunlarından biri olarak Android cihazlarımız üzerinden oynanabiliyor.

Özellikle RPG oynamayı seven oyuncuların kesinlikle Android cihazlarında bulundurması gereken oyunda, oyuna başlamadan önce karakterinizi seçebiliyorsunuz. Seçebileceğiniz 8 farklı karakter arasında, iyileştirici, savaşcı, okçu vb. kahramanlar bulunuyor. Kendi oyun tarzınıza en uygun gördüğünüz karakteri seçerek hemen oyuna başlayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız ordunuza en iyi şekildel iderlik yaparak rakibini yenmek. Fakat rakibi yenmek sandığınız kadar kolay olmayabiliyor. Rakibinizi alt etmek için iyi planlanmış bir stratejiye ihtiyacınız var. Ordunuzu savaş alanına iyi yerleştirmeniz gerekli. Savaş esnasında ordunuzdaki kahramanlar rakibi yok etmek için gerekli saldırıları kendileri otomatik olarak yapmaktadır. Fakar bu saldırılara ek olarak, rakibinizi yok etmek için sizde özel saldırılar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Savaş alanında yok olma pahasına çarpışacağınız düşman ile birlikte gülen taraf olmak için iyi bir savaşçı olmalısınız. Savaşta rakibinize üstünlük kuramazsanız, kendi yok oluşunuzu izliyorsunuz. Fakat savaştan galip gelirseniz ekrana gelen yok et veya serbest bırak seçeneklerinden birini tercih ederek düşmana ne yapacağınızı belirliyorsunuz.

Müthiş savaş ve aksiyon sahnelerinin geçeceği Blood Battalion'un hemen ücretsiz olarak indirerek bir an önce en güzel RPG oyunlarından birini oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde grafikler ve ses efektleri de yapacağınız savaşlara daha fazla heyecan katmaktadır.