Board 2 Death

Board 2 Death

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • DOSYA BOYUTU 16.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Colin Lane

Board 2 Death mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Board 2 Death bir kere oynadıktan sonra mobil cihazınızı elinizden bırakamamanıza neden olan bağımlılık yapıcı oyunlardan bir tanesi. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kaykay oyunu olan Board 2 Death'de bizi zorlu bir mücadele bekliyor. Oyunda kaykayını atlayarak sokakta kaymaya başlayan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Temel amacımız ise karşımıza çıkan engellere, yayalara veya trafikteki araçlara çarpmadan en uzun süre ilerlemek ve en yüksek puanı kazanmak. Bu işi gerçekleştirebilmek için reflekslerimizi konuşturmamız gerekiyor.

Board 2 Death'te kahramanımız yoldan aşağı doğru kayarken onu sağa veya sola yönlendirebiliyoruz. Ayrıca yolumuz üzerine çıkan altınları toplayabilmekteyiz. Bu altınları yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Board 2 Death kolay bir şekilde oynanabilse de yüksek puan yakalaması bir hayli zor olan bir beceri oyunu.

Board 2 Death bize Commodore 64 döneminde oynadığımız klasik oyunları hatırlatan retro tarzda bir görünümle birlikte geliyor.