Boat Browser

Boat Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,286
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boat Browser Design

Boat Browser online videoları seyredebileceğiniz bir internet tarayıcısıdır

Boat Browser, flash desteği sayesinde YouTube gibi online video servislerindeki videoları oynatabilmenize yardımcı olan bir Android internet tarayıcısıdır.

Günlük kullanım için oldukça ideal olan internet tarayıcısı hızlı bir şekilde internette gezinmenize yardımcı olur. Flash destekli internet tarayıcısı olmasının yanında Boat Browser'ı benzerlerinden ayıran en önemli unsur geniş kişiselleştirme seçenekleridir. Tarayıcıdaki çoğu öğeyi tercihlerinize göre yapılandırabilmeniz mümkündür.

Tarayıcının kenar araç çubuğunda yer alan düğmelerin dizilimi değiştirilebilir, yenileri eklenip mevcut olan düğmeler çıkarılabilir. Böylece en çok kullandığınız özelliklere çok daha hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Boat Browser arayüzünün görünüşünü kişiselleştirmenize izin verir. Onlarca temadan birini uygulayarak tarayıcınızın daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tarayıcı eklentisi desteğine sahip uygulama birçok kullanışlı ek özelliği eklentiler yoluyla tarayıcınıza kazandırmanızı sağlar. Şifre yöneticisi, URL kısaltma, IP gösterme gibi farklı eklentiler internet deneyiminizi çok daha verimli hale getirmektedir.

Sesli komut verme ve sesli arama yapma desteği sunan Boat Browser ellerinizi kullanmadan da gezinti yapmanızı sağlar. Böylece çok daha pratik bir kullanım tecrübesi yaşarsınız. Gelişmiş kopyala-yapıştır fonksiyonu, yer imleri düzenleme, kolay dosya indirme ve çok daha fazlası Boat Browser'da sizleri beklemekte.