Bomberman Online World

Bomberman Online World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40,784
  • DOSYA BOYUTU 59.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BMO WORLD

Onlarca yılın eskitemediği klasik Bomberman oyununun internet üzerinden takımlar halinde savaşabileceğiniz ücretsiz multiplayer sürümü.

Öğrenmenin kolay fakat ustalaşmanın ise zaman aldığı meşhur klasik oyunlardan Bomberman'in ücretsiz olarak dünyanın her tarafından oyuncularla online olarak oynayabileceğiniz yepyeni dünyası karşınızda.

 

1983'ten beri 25 yıldır oynanmadığı platform kalmayan ve her yeni neslin beğenisini kazanan heyecan dolu Bomberman oyunu ile eğlenceli ve zorlu dakikalar sizi bekliyor. Şimdi online olarak internet üzerinden ister arkadaşlarınızla isterse bulunduğunuz kıtanın sunucusuna bağlanarak tanımadığınız Bomberman tutkunlarıyla oyunu oynayabilme imkanına sahipsiniz.

Ücretsiz olarak sağlanan bu oyun ve servis 6 kişilik kıyasıya savaşların yapıldığı bir dünya. Amacınız rakiplerinizi bombalayarak oyunu kazanmak. Oyuna bağlandığınızda karşınıza çıkan lobiden diğer oyuncularla sohbet etmek imkanınızda var. Oyun içerisinde bonus eklentilerde alarak karekterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Bağış (Donate) sistemi ile ücretli kişiselleştirmelerde yapabildiğiniz bu klasik oyunun yepyeni tarzından TAMindir olarak çok fazla zevk alabileceğinizi ve gerek iş gerekse okul stresinizi kolaylıkla atabileceğinizi düşünüyoruz.

Oyun hakkında hazırlanmış bir tanıtım videosunuda bu adresten izleyebilirsiniz.

Uyarı! Programı yüklemek istediğinizde yönlendirileceğiniz sayfada alta kısımda "Securitycode:" yazan bölümün solundaki rakamları hemen sağdaki kutuya girip "Download File Now" butonuna bastığınız takdirde indirme işlemi başlayacaktır.