BonAView

BonAView

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 584
  • DOSYA BOYUTU 5.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici High Motion Software

BonAView resim dosyalarınızı görüntülemenize, düzenlemenize ve kategorize etmenize olanak sağlayan güçlü bir fotoğraf ve görüntü yöneticisidir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan BonAView zevkinize göre tüm görüntülerinizi sıralamanıza ve kataloglar oluşturmanıza olanak sağlayan yardımcı bir yazılımdır.

Programın 3 boyutlu arayüze sahip olan kolay kullanımlı ve sezgisel penceresi üzerinde dijital fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. BonAView'ın resim görüntüleyicisi tüm fotoğraflarınız için yüksek kaliteli önizleme resimleri oluşturur ve onları 3 boyutlu bir alandaymış gibi interaktif şekilde görüntülemenize olanak sağlar

Bu özellike sayesinde tek bir tıklamayla resimlerinizi görüntüleyebilir, yatay veya dikey olacak şekilde çevirebilir ve döndürebilirsiniz.

Ayrıca BonAView size dijital görüntüler oluşturmanız ve düzenlemeniz için kullanabileceğiniz resim düzenleme araçları da sunmaktadır. Örneğin görüntüleri geliştirmek veya düzeltmek için kullanabileceğiniz kırmızı göz azaltma, rotasyon, keskinleştirme, bulanıklık ve benzeri birçok araç programın içerisinde yer almaktadır.

Dijital fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için kullanabileceğiniz otomatik renk dengesi ayarlama gibi farklı araçlar da yine programla birlikte gelmektedir. Ayrıca BonAView tam olarak ne istediğiniz fotoğrafları bulmanıza yardımcı olacak güçlü bir görüntü arama aracına sahiptir. Bu arama aracı sayesinde arama sonuçlarına filtreler ekleyerek, aradığınız resimleri kolayca ortaya çıkarabilirsiniz.

Sonuç olarak BonAView hem profesyonel hem de yeni başlayan kullanıcılar için yararlı olacak güçlü ve kolay kullanımlı bir resim görüntüleme ve yönetim sistemidir.