Booster Kit: Clean/Optimize

Booster Kit: Clean/Optimize

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 196
  • DOSYA BOYUTU 4.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apalon Apps

Booster Kit: Clean/Optimize Android cihazınızın performansını artıran bir uygulamadır

Booster Kit: Clean/Optimize eğer yavaşlayan Android cihazınızdan şikayetçiyseniz işinize yarayabilecek bir Android optimizasyon uygulaması.

Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Andrıid hızlandırma aracı olan Booster Kit: Clean/Optimize, Android cihazınızın geneli için tasarlanmış bir bakım aracı olarak düşünülebilir. Booster Kit: Clean/Optimize sadece RAM belleğinizi temizleyerek uygulamaların ve oyunların çalışması için yer açmakla kalmıyor, pil ömrünüzü uzatacak özellikler de barındırıyor.

Booster Kit: Clean/Optimize'ın Game speed Booster özelliğiyle oyunların açılış hızını artırabilmeniz mümkün. Uygulama RAM temizleyerek oyunların daha rahat çalışmasını, takılmalar yaşamamanızı mümkün kılmakta.

Booster Kit: Clean/Optimize önbellek temizleme aracıylaAndroid cihazınızda oluşturulan çöp dosyaları tespit edebiliyor, kullanılmayan apk dosyalarını silabiliyor. Uygulama pil kullanımınız konusunda size istatistikler sunarken tavsiyelerle pil ömrünüzü nasıl uzatabileceğinizi öğrenmenize yardımcı oluyor.