Brain It On - The Wood Trucks

Brain It On - The Wood Trucks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tien Tran

Brain It On - The Wood Trucks, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Brain It On - The Wood Trucks, birbirinden zorlu bölümlere sahip olan harika bir beceri oyunu olarak ön plana çıkıyor. Bir kamyonu kontrol ettiğiniz oyunda kütükleri uygun yerlerine taşımaya çalışıyorsunuz.

Son derece zevkli bir kurguya sahip olan Brain It On - The Wood Trucks, sabırlı olmayı gerektiren bir oyundur. Oyunda parmağınızla yollar çiziyor ve kütükleri kamyona yükleyerek uygun yerlerine taşıyorsunuz. Fizik kurallarının tamamen geçerli olduğu oyunda iyi düşünmeli ve hamlelerinizi iyi yapmalısınız. Ayrıca birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Oyunda başarılı olmak için yüksek skorlara ulaşmalı ve arkadaşlarınıza da meydan okumalısınız. Çocuklarınız da dahil olmak üzere her yaştan bireylerin rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Brain It On - The Wood Trucks, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için harika bir tercih olan Brain It On - The Wood Trucks, aynı zamanda bağımlılık yapıcı etkisiyle de ön plana çıkıyor. Oyunda tek yapmanız gereken doğru yolları çizmek ve kamyonu dikkatli kullanmak. Bu eğlenceli ve sürükleyici oyunu mutlaka denemelisiniz.

Brain It On - The Wood Trucks oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.