Bridge Construction Sim 2

Bridge Construction Sim 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Mavericks

Köprüler yapacağız.

Mobil cihazımızda gerçek bir inşaat simülasyonu oynayacağımız Bridge Construction Sim 2, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuldu.

Game Mavericks tarafından geliştirilen ve mobil platformda ücretsiz olarak oynanan yapım, birbirinden farklı inşaat araçları ile oyunculara gerçekçi bir deneyim sunuyor. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan mobil oyunda birbirinden farklı görevleri yerine getirmeye çalışacağız.

Android ve İOS platformunda tutkuyla oynanan yapımda yeni köprüler inşa edecek, yeni binalar yapabilecek ve kısacası gerçek dünyada yer alan birçok inşaat işini gerçekleştirebileceğiz. Gerçekçi kontrollerin yer aldığı oyunda, birbirinden farklı görevleri yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız.

3D grafikler ile sürükleyici bir atmosferin yer aldığı oyunda, farklı yükleri taşıyabilecek ve gerçek inşaat araçları ile birbirinden farklı işleri deneyimleyebileceğiz. Oyun içerisinde kamyon, ekskavatör, kazık dalıcı, kule vinci, beton pompası vs. gibi inşaat araçlarını kullanabileceğiz. Bridge Construction Sim 2 ile vatandaşların köprü inşaatlarını bitirmesine yardım edecek ve bu alanda ustalığımızı kanıtlama fırsatı elde edeceğiz. Bridge Construction Sim 2, mobil platformlarda ücretsiz olarak oynanmaktadır.