Bridge Constructor

Bridge Constructor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,847
  • DOSYA BOYUTU 41.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ClockStone STUDIO

Bridge Constructor, Türkçe olarak ta oynanabilen popüler köprü inşa etme oyunudur.

Bridge Constructor, ister tablet isterseniz de masaüstü PC’nizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir köprü kurma oyunudur. Toplam 40 seviyenin yer aldığı oyunda şiddetli deprem ve diğer felaketler yüzünden çöken köprüleri yeniden kurmak için oranın halkına yardım ediyor, trafiğin yeniden akmasını sağlıyoruz.

Derin vadilerin, kanalların ve nehirlerin üzerinden geçen köprüler inşa ettiğimiz, köprülerimize dayanıklılık testi de uygulayabildiğimiz oyunda bir köprü kurulurken ihtiyaç duyacağımız tüm malzemeler mevcut. Tahta, çelik, kablo, beton direk gibi malzemeleri dikkatlice seçerek köprülerimizi oluşturmaya başlıyoruz. Kusursuz köprüyü oluştururken malzemeler kadar dikkat edeceğimiz diğer bir husus ta bütçemiz. Köprümüzün temellerini atarken bir yandan da bütçemizi takip etmemiz gerekiyor.

Hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı ortaya çıkaran bu oyunda menüler de oldukça sade tasarlanmış. Sağ bölümden köprümüzü oluştururken ihtiyaç duyacağımız malzemelere ulaşıyor, görüş açımızı değiştirerek köprümüzü daha kolay inşa edebiliyoruz. Sol bölümde ise kurduğumuz köprüyü kaydedebiliyor veya mevcut köprümüzü hızlıca kaldırıp sil baştan yeni köprü oluşturabiliyoruz.

Mobil platformlarda en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Bridge Constructor,Türkçe olarak oynanabilen basit tasarlanmış ancak oldukça zevkli bir köprü kurma oyunu.