Bring!

Bring!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 9.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sandro Strebel

Android için hazırlanan Bring! uygulaması ile mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak alışveriş listeleri oluşturabilir ve aile üyeleriyle paylaşabilirsiniz.

Bring! uygulaması, aileler, öğrenci evleri veya yalnız yaşayanlar için hazırlanmış bir alışveriş listesi uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem bireysel kullanım hem de toplu kullanımı destekleyen uygulama sayesinde evinizin ihtiyaçlarından tüm bireylerin haberdar olmasını, aynı zamanda alışveriş bildirimlerinin gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde alışveriş listelerinizde kullanabileceğiniz çok sayıda hazır ikon yer alıyor ve böylece ürünler arasındaki farkları kolayca görebiliyorsunuz. Alışveriş listesine eklediğiniz bir ürün direkt olarak diğer aile bireylerine bildirim olarak gidiyor ve daha sonra bu bildirimlere göre en uygun olan kişi o alışverişi yapabiliyor. Alınan ürünler işaretlendikten sonra listeden kaldırılıyor ve bu sayede diğerlerinin o ürünleri yanlışlıkla satın alması da engelleniyor.

Akıllı saatlerin işletim sistemi Android Wear için de destek sunan uygulama, böylece akıllı telefon ve tabletlere ek cihazlar kullananlara da yardımcı olabiliyor. Arayüzünün sade ve güzel bir şekilde tasarlanmış olması nedeniyle tüm cihazlarda sorunsuzca ve akıcı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Aile bireylerinin adedinde herhangi bir sınırlama olmaması ve senkronizasyon zamanları haricinde internet bağlantısı olmadan da çalışabilen uygulama, tüm alışveriş organizasyonlarını oldukça kolay hale getirmekte başarılı diyebilirim.

Diğer mobil platformlarda da yer aldığı için kullanırken aile bireylerinin farklı işletim sistemlerinde olması da sorun yaratmayacaktır. Uygulamayı tüm ev ekonomisi yönetimiyle ilgilenenlerin denemesi gerektiğine inanıyorum.