BS Picture

BS Picture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,209
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BS Picture

BS Picture programı ile bilgisayarınızdaki tüm resim formatlarını görüntüleyebilir ve ayrıca ufak düzenlemeler yapabilirsiniz.

BS Picture programı, bilgisayarınızda görüntülemek istediğiniz resimleri kolayca açabilmek için hazırlanmış ücretsiz bir araç ve böylece neredeyse tüm resim formatlarını kolayca görüntüleyebiliyor. Resim formatlarını görüntülemenin yanında dönüştürme ve ufak düzenleme işlemlerini de yapma yeteneğine sahip olan program, böylece her zaman bilgisayarınızda bulunması gereken ve ufak tefek işlemleri yapmanıza yardımcı olan bir uygulama haline geliyor.

30'dan fazla formatı destekleyen program JPG, BMP, PNG, GIF, PPM, PSD, IMG ve çok daha fazlasını en hızlı şekilde açıyor. Bu formatlar arasında dönüştürme yapmak da BS Picture ile mümkün. Sık sık farklı yerlerden kullanmak üzere resim formatlarını değiştiriyorsanız işinizi görecektir. Aynı zamanda yeniden boyutlandırma, kırpma, çeşitli efektler verme ya da resmin yönünü değiştirme gibi özellikler ise zaman zaman işinize yarayabilir.

Resminizi farklı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmak isterseniz gereken seçenekler de yine BS Picture bünyesinde mevcut. Hemen öğrenebileceğiniz arayüzü ve ücretsiz yapısıyla bir göz atmanızı öneriyorum.