Bubble Birds

Bubble Birds

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,068
  • DOSYA BOYUTU 51.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XiMAD

Bubble Birds eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Birds Windows 8 işletim sistemini kullanan dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bubble Birds klasik balon patlatma yapısını bize farklı bir şekilde sunuyor. Artık balonların yerine sevimli kuşları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız aynı renge sahip olan kuşların 3 tanesini birbirine değecek şekilde bir araya getirmek ve onları patlatarak ekrandaki kuşları sıfırlamak.

Bubble Birds kolay bir şekilde oynanabilmekte. Faremizi kullanarak kuşları yukarı doğru, diğer kuşların yanına fırlatmamız gerekli. Bu iş için önce hedef almalı sonrasında farenin sol tuşuna tıklayarak kuşları yukarıya fırlatmalıyız. Bu işi yaparken elimizden geldiği kadar hızlı olmalıyız; çünkü zaman geçtikçe daha fazla kuş yukarıdan aşağı doğru inidiyor ve bizi sıkıştırıyor. Oyunda bize yardımcı olabilecek bonuslarda yer alıyor. Gökkuşağı renkli kuşlar ilk değdiği kuşun rengini alarak onları patlatmamızı daha kolay hale getiriyor.

Bubble Birds eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız bağımlılık yapabilen bir oyundur ve yediden yetmişe her oyuncuya hitap etmektedir.