Bubble level

Bubble level

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 391
  • DOSYA BOYUTU 0.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Antoine Vianey

Bubble level ile mobil cihazınızı kullanarak eğim ölçebilirsiniz

Bubble level eğim ölçme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Günlük hayatta yanımızda her zaman bir eğim ölçer bulundurmak mümkün olmayabilmektedir. Gerekli olduğu anda alet çantamızda sakladığımız veya başka bir yerde unuttuğumuz bu araca ihtiyaç duymadan eğim ölçmemize yardımcı olan Bubble level oldukça küçük boyutlu ve kullanışlı bir mobil cihaz uygulamasıdır.

Bubble level Android cihazımızın ivme ölçerini kullanarak eğimi hesaplamakta ve orjinal eğim ölçerde yer alan su balonu tipi göstergesiyle bize eğimi bildirmektedir. Bu göstergeyi ihtiyaç halinde farklı şekillerde yapılandırabilmemizde mümkündür. Bu yolla Android cihazımızı düz bir zemine yerleştirerek 360 derecelik eğimi ölçebilmemize de olanak sağlanıyor.

Herhangi bir reklam içermeyen, internet bağlantısı gerektirmeyen açık kaynak kodlu bu uygulama size her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir eğim ölçer sunmakta. SD karta yüklenebilen uygulama oldukça küçük dosya boyutu ve düşük gereksinimleri sayesinde hemen hemen bütün Android telefonlarda çalışabilmektedir. Bunun yanında uygulama tablet desteği de sunuyor.

Bubble level her mühendisin Android cihazında yüklü olması gereken bir uygulamadır.