Built for Speed: Racing Online

Built for Speed: Racing Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Meizi Games

Built for Speed: Racing Online mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Built for Speed: Racing Online oyun severlere retro tarzda bir yarış heyecanı yaşatan bir mobil kuşbakışı yarış oyunu olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Built for Speed: Racing Online'da tuyrnuvalara katılıyoruz ve şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. Oyun içinde klasik araçlar ve modern araçlar bir arada bulunuyor. Yarışları kazandıkça yeni araçların da kilidini açabiliyoruz.

Built for Speed: Racing Online hem oynanış olarak hem de görünüm olarak bize 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızın DOS işletim sistemi üzerinde oynadığımız klasik oyunları hatırlatan bir yapıya sahip. Kuşbakışı kamera açısının kullanıldığı oyunda yarışlar oldukça hızlı ve heyecanlı gerçekleşiyor. Oyunda diğer oyunculara karşı yarışabilmeniz ise oyundaki heyecanı artırmakta.

Oyuncular Built for Speed: Racing Online'da kilidini açtıklaı araçları geliştirebilmekteler. Oyunun en güzel yönü ise oyuncuların kendi yarış pistlerini oluşturabilmeleri ve bu pistlerde yarışabilmeleri. Ayrıca hazırladığınız yarış pistlerini diğer oyuncularla paylaşabiliyorsunuz.