Burnin' Rubber Crash n' Burn

Burnin' Rubber Crash n' Burn

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 454
  • DOSYA BOYUTU 40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xform Games

Burnin' Rubber Crash n' Burn aksiyonla süslenmiş bir yarış oyunudur

Burnin' Rubber Crash n' Burn aksiyon ve araba yarışı kavramlarını güzel bir şekilde birleştiren, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Oldukça yüksek kalite grafiklere sahip üst kalite bir oyun olan Burnin' Rubber Crash n' Burn'da şehir içerisinde trafikteki araçları ve rakiplerimizi ezerek, patlatarak ve parçalayarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. Aracımızla yarış sırasında çılgın akrobatik haraketler ve zıplamalar yapabiliyor ve bu hareketlerimizden puan kazanabiliyoruz. Bir yandan da yol üzerindeki toplanabilir bonusları gözümüzden kaçırmamalı ve en yüksek puanı elde etmek için bu bonusları toplamalıyız.

Burnin' Rubber Crash n' Burn'ta yarışlardan sonra aracımızı garajımızda modifiye edebilmemiz mümkündür. Oyunun en ilginç ve eğlenceli özelliklerinden olan araca monte edilebilen silahları burada aracımıza ekleyebiliyoruz. Oyuncuya ateş püskürten silahlar, lazerler ve roket atarlar gibi birçok farklı silah seçeneği sunulmakta. Bu silahlarla rakiplerimizi havaya uçurmak ayrı bir keyif vermekte.

Burnin' Rubber Crash n' Burn'da çok sayıda farklı araç yer alıyor. Bu araçları yarıştıkça keşfedebilmekteyiz ve garajımıza ekleyebilmekte, kişiselleştirebilmekteyiz. Eğer mobil yarış oyunlarını seviyorsanız Burnin' Rubber Crash n' Burn kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunu.