Busuu

Busuu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,074
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Busuu Limited

Android cihazlarınızda yabancı dil öğrenebileceğiniz bir uygulamadır.

Aslında orijinalinde bir websitesi olan Busuu.com'un geliştirdiği Android cihazlar için yabancı dil öğrenme uygulaması olan bu uygulama ile başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar herkes için dil öğrenme seçenekleri var.

Uygulamayı indirip açtığınızda ana menüden başlamak istediğiniz kursu seçiyor, seviyeyi seçiyor ve ardından bölümlere başlayabiliyorsunuz. Her bölüm 3 kısımdan oluşuyor. Birinci bölümde resimlerle ana konu hakkında açıklamalar, ikinci bölümde insanlar arası diyaloglar ve sorular, final bölümünde ise bir değerlendirme ile size sorulan sorular var.

Uygulamanın tek kötü özelliği, bazı bölümlerin paralı olması ve devam etmek için satın almak zorunda olmanız. Yani aslında tamamen ücretsiz bir uygulama diyemeyiz. Onun dışında gayet kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

İspanyolcayı, Fransızcayı, İtalyancayı, Almancayı, Japoncayı, Lehçeyi, Rusçayı, Portekizceyi, Türkçeyi, Çinceyi ya da İngilizceyi rahat ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Anahtar kelimeleri ve cümleleri öğrenebilir, öğrendiğiniz dili anadili olan insanlarla konuşarak pratik yapabilirsiniz.

Kelime bilgisi, dilbilgisi, sesli diyaloglar ve interaktif testlerle pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirebileceğiniz bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.