Cabal Online

Cabal Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 51,781
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ESTsoft Corp

İyi tasarlanmıs savaş ve skill sistemleri, açık quest sistemleri ve harkulade savaş hareketleri ile birlikte müthiş 3 boyutlu grafikler ve gerçek dünyaya çok yakın benzerlikler taşıyan yüksek seviyeli animasyonlar taşıyan bir MMORPG oyund

Cabal Online klişeleşmiş olan MMORPG oyunlarına bir renk katmak ve farklı şeyleri online oyun severlere sunabilmek adına geliştirilmiş başarılı bir MMORPG oyunu. Cabal Online’ın diğer alanındaki oyunlardan farkı ise sıkmayan ve önemli bir uğraş gerektirmeyen oynanış yapısı.

Uzun bir oyun içine girmek ve uğraş göstermek istemeyenler için oldukça faydalı ve kullanıcı dostu olan Cabal Online bu iş için biçilmiş kaftan adeta. MMORPG türünü oyun severlere sunulmuş bir hizmetmiş gibi gören Cabal Online’ın yapımcıları buna yönelik çalışmaları ile oyunu daha çok kullanıcıya yönelik hazırlamayı doğru bulmuşlar.

Kolay ve rahat oynanışının yanı sıra anlaşılabilir oyun yapısı ile Cabal Online birçok karışık MMORPG oyununa göre ilk tercih edeceğiniz yapım olacaktır. Kolay olmasının yanı sıra Cabal Online diğerleri gibi asla can sıkıcı ve uğraştırıcı bir oyun olmadığı için takip etmesi kolay ve oynaması eğlenceli bir oyundur.

Üreticinin Açıklaması:

Oyun sistemlerinin her geçen gün daha da karmasik bir hal aldiklari apaçik gibi ortadadir.

MMOPRG'ler oyuna olan ilgiyi canlı tutmak için çok sayıda konu ve benzersiz özellikler ortaya koyduklarından beri, kontrol özelliklerine alısmak daha çok zaman ve çaba gerektirir oldu. Bu durum oyunu uzun dönemler oynamak gerektirdigi için can sıkıcı bir hal alabilir.

MMORPG bir hizmettir bu yüzden kolay ve rahat olmalıdır.
 
Oyun sistemi kolay ve rahat olmalının anlami bir yerden bir yere gitmek ve uygun avlanma alanları ile dükkanları aramak en basit görevler olmalı.
Kolay'ın anlamı dogrudan, rahat ve can sıkıcı olmamaktır.
 

CABAL Online yeni kullanıcılar için tasarlanmıştır ve diger MMORPGkullanıcıları oyun sistemimize kolayca adapte olacaklardır, oyun uzun dönem oynamayı gerektirmez.

 
Herkesin bildigi gibi, bir oyun heyecanlı ve ilginç olmalıdır ki MMORPG'nın anlamı da budur
 
İyi tasarlanmıs savaş/skill sistemleri, açık quest sistemleri ve harkulade savaş hareketleri ile birlikte müthiş 3 boyutlu grafikler ve gerçek dünyaya çok yakın benzerlikler taşıyan yüksek seviyeli animasyonlar bir oyunun en temel içerikleridir.
Bunu başarmak zor olsada, sonuç tüm kullanıcılar için tatmin edicidir.
 
Oyun atmosferi içinde bir kahraman olursunuz.
 
Bilmeceleri, oyunları, tuzakları ve güçlü boss'ları alt ettikten sonra kendinizi tam ve keyifli hissedersiniz. Tüm bunlardan sonra yeni maceralar ve meydan okuyan olaylar arayın. Online oyun dünyası sonsuz hikaye ve yarısmalar ile doludur. Bir kahraman olursunuz ve bunun bir oyun oldugunu anlamanız o kadar kolay degildir
 
Not: Oyun üyelik gerektirir. Üye olmak için indir tuşuna basmanız yeterli.

Minimum Gereksinimler

Islemci: Pentium 3 800MHz

RAM: 256MB

Ekran Karti: 3D Hizlandirici

Ses Karti: DirectX 9.0c uyumlu tüm ses kartlari

Boş Alan: 1 Gb

 

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.