Call SMS Blocker

Call SMS Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 308
  • DOSYA BOYUTU 3.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Optinno Mobitech P. Ltd.

Call SMS Blocker, Android telefonlarınıza gelen istemediğiniz arama, sms ve mms'leri engellemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Call SMS Blocker, Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların istemedikleri arama, SMS ve MMS'leri engellemesini sağlayan oldukça yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

1 Milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulama sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Genellikle spam gelen mesaj ve aramaları engellemek için kullanabileceğiniz uygulama görevini başarıyla yerine getiriyor.

Uygulamayı yükledikten sonra ana ekranında yapabilecekleriniz liste halinde bulunuyor. Arama, SMS ve MMS engelleme dışında, eski sevgilinizi engelleme, otomatik cevaplama, engellenen içeriklerin not defterine çıkartılması, yedekleme, geri getirme ve bilinmeyen numaraları engelleme seçeneklerine ana menüden ulaşabilirsiniz.

Günlük engellenen arama, SMS ve MMS'lerin raporunu bildirimle görmenizi sağlyana uygulama aynı zamanda gönderen kişiye veya belirlenen anahtar kelimelere göre gelen arama, SMS ve MMS'leri engelleyebiliyor. Uygulamanın ''Log'' bölümünden tüm engellenen içerikleri görüntüleyerek istediğiniz SMS ve MMS'leri gelen kutusuna geri getirebilirsiniz.

Telefonunuzun rehberi ve gelen kutusu ile uyumlu çalışan Call SMS Blocker, tamamen düzenlebilir ayarları sayesinde engellemek veya izin vermek istediğiniz içerikleri anında düzenlemenize yardımcı olur.

Ücretsiz olarak indirerek Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz arama, SMS ve MMS engelleyici bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.