Candid

Candid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candid Labs, Inc.

Candid, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir tartışma uygulamasıdır.

Candid, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile aklınıza takılan şeyleri diğer insanlarla tartışabilirsiniz.

Diğer insanlardan bilgi alma, tartışma başlatma uygulaması olan Candid, aklınıza takılan şeyleri kısa sürede çözüme kavuşturmayı sağlayan bir uygulamadır. Arkadaşlarınızla da iletişime geçebileceğiniz uygulamada yabancı insanların da görüşlerini alabilirsiniz. Favori konuları görüntüleyebilir ve yorumlarınızı katabilirsiniz. Mesaj sistemine de sahip olan uygulamada diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamaya Facebook ile giriş yapabilir ve arkadaşlarınıza ulaşabilirsiniz. Kapsamlı bir filtreleme motoruna da sahip olan uygulamada kötü sözlerden ve spamlardan uzak bir deneyim yaşayabilirsiniz. Güvenli bir uygulama olan Candid ile görüşlerinizi dilediğiniz gibi beyan edebilirsiniz.

Candid uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.