Car Eats Car 3 APK

Car Eats Car 3 APK

kullanıcı

Car Eats Car 3 APK, polis kovalamaca ve aksiyon yüklü görevlerle dolu bir araba yarışı oyunu. İnternetsiz oynanabilen Car Eats Car 3 Android için ücretsiz.

Smokoko Games imzası ile geliştirilen Car Eats Car 3 APK, ücretsiz oynanabilir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Car Eats Car 3 APK İndir

Eğlence dolu yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Car Eats Car 3 APK Android oyunu, bizlere kendi tarzına hakim olan benzersiz araçları sunuyor. Canavar arabalar olarak bilinen farklı araç modelleri oyunculara diğer oyunlarda yer alan yarışların aksine eğlenceyi ve rekabeti iç içe sunuyor.

Dileyen oyuncular istedikleri aracı seçebiliyor, yükseltebiliyor ve farklı görünümler kazandırabiliyor. Çok oyunculu olarak da oynanabilen mobil yarış oyununda arkadaşlarımız ile kapışabiliyor ve onları da bu eğlence dünyasına ortak edebiliyoruz.

Çok sayıda engelin yer aldığı oyunda platform üzerinden ilerlemeye çalışıyoruz ve 2D grafikler eşliğinde düşmanları ezerek bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz.

Renkli içeriklere sahip olan oyunda çok sayıda araç ve zengin bir içerik yer alıyor. Oyuncular dilerlerse kötü yarışçılar dilerlerse de onları kovalayan polis araçlarını sürebiliyor. 1 milyon oyuncu tarafından adeta tutkuyla oynanan Car Eats Car 3 iki farklı mobil platformda da ücretsiz olarak oynanıyor.

Aksiyonu kovalamaya ve durmadan eğlenmeye hazır mısınız? Car Eats Cars 3 Hill Climb Race oyununda hepsine sahip olacaksınız.Çılgın ve turboyla güçlendirilmiş arabaları sürdüğünüz bir yarış dünyası. Farklı yarış araçlarıyla hem online (internetli) hem de offline (internetsiz) oynama keyfi yaşıyorsunuz.

Car Eats Car 3 APK Oyun Özellikleri

  • 120 benzersiz yokuş yukarı tırmanacağınız seviye
  • Zindanda aksiyon dolu 48 araba kovalamaca seviyesi
  • Kilidini açacağınız 30 farklı araba
  • Tüm arabalar yokuş yukarı tırmanmak için benzersiz yarış becerilerine sahip.
  • Özel mücadele görevlerinde 10 bölüm sonu boss’u
  • 2 mini oyun; Ruby Hunt ve Carkanoid
  • Carkanoid oyununa özel 15 seviye
  • Araba ve bonusların kilidini açan 3 özel oyun bölümü; Incubator, Friendopedia, Policepedia)

Bu yokuş yukarı ve yokuş aşağı yarış oyununda diğer savaş araçlarıyla yarışacak, onları parçalayacak ve yok edeceksiniz. Polisler anında peşinize düşecek, son hız gidin, aynasızların size yetişmesine izin vermeyin. Tutuklanmayın, yakalanan arkadaşlarınızı da kurtarın. Arabalar, canavar kamyonlar, 4x4 arazi araçları, destek drone’ları her şeye sahipsiniz. Bu yüzden zorlu görevlere hazırlanın.