Cariye

Cariye

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 440
  • DOSYA BOYUTU 1.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OYS Yazılım

Cariye işletmenizin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş bir yazılımdır

Cariye kullanıcılara işletmelerinin alacaklarını ve borçlarını düzenli bir şekilde kayıt alma imkanı veren bir cari hesap programı.

Eğer çok sayıda müşteriyle ve tedarikçiyle çalışan bir işletme iseniz bu müşteri ve tedarikçilerin artan sayısı beraberinde büyük karışıklıklar getirebiliyor. Ödeme tarihi geçen borçlar, yanlış ödemeler veya tahsil edilemeyen alacaklar işletmenizde büyük problemlere yol açabiliyor. Bu işlemleri bir düzene sokabilmek için ise öncelikle bu cari işlemleri doğru ve düzenli bir şekilde kayıt altına almanız gerekiyor. Cariye bize bu konuda yardımcı olan sade tasarıma sahip ve basit bir kullanış sunan bir cari hesap takibi yazılımı.

Cariye ile müşteri veya tedarikçilerinize cari hesap kayıtları açabiliyor ve bu kayıtları düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca kategoriler oluşturup bu hesaplardan dilediklerinizi belli bir grup altında toplayabiliyorsunuz. Program aracılığıyla borçlularınıza bakiyelerini SMS aracılığıyla veya detaylı hareket dökümü içeren e-postalar aracılığıyla iletebilmenize yardımcı olan Cariye cari hesap hareketlerini excel dökümanı olarak kaydedebilmekte.

Cariye içerisinde yer alan kullanışlı araçlar sayesinde her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz cari hareketleri tanımlamanıza ve her aynı hareketleri otomatik olarak gerçekleştirmenize imkan veriyor. Böylece düzenli işleri el ile girme derdinden kurtuluyorsunuz.