Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stainless Games Ltd

Hem yarıştığınız hem savaştığınız Carmageddon geri döndü!

İlk olarak 1997 yılında yayınlanan ve DOS ortamı üzerinde oynadığımız klasik arabalı savaş - yarış oyunu Carmageddon geri döndü!

Carmageddon: Reincarnation adı altında yenilerek oyunculara sunulan Carmageddon, ilk çıktığı dönemde dünya üzerinde büyük ses getirmiş, birçok ülkede ya sansürlenmiş ya da yasaklanmıştı. Oyunun bu kötü şöhretinin nedeni ise oyuncuların ölüm makinasına çevrilmiş araçları kullanarak birbirleriyle yarışmasıydı. 

Oyuncular Carmageddon: Reincarnation'da tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi yayaları ve inekleri ezerek puan kazanabiliyor, rakiplerinin araçlarını parçalamak için kıyasıya mücadele edebiliyor. Fakat bu sefer yeni nesil teknolojinin nimetlerinden de faydalanabiliyoruz. Carmageddon: Reincarnation'da yüksek kaliteli grafikler eğlenceli fizik hesaplamalarıyla birleşiyor.

Carmageddon 2 boyutlu oyunlar döneminde ilk çıktığında bize ilk defa 3 boyutlu açık dünya kavramının ne kadar eğlenceli olabileceğini göstermişti. Ayrıca Carmageddon fizik hesaplamalarının oyunlarda neleri değiştirebileceğini göstermesi açısından da bir ilkti. Bütün bu öğeler Carmageddon'ı inanılmaz eğlenceli yapıyordu. İşte bu eğlenceyi tekrar yüksek kaliteli grafiklerle yaşayabilecek olmak güzel bir duygu.

Carmageddon: Reincarnation'ın içinde yer alan farklı oyun modlarında oyuncular kendi ölümcül yarış araçlarını tasarlayabiliyor ve rakipleriyle çarpıştırabiliyor. Ayrıca yaptığınız numaraları ve kazaları aksiyon kamerasından tekrar yavaşlatılmış olarak izleyebilmeniz de mümkün.Oyunu tek başınıza oynayabilir ve kariyerinizde ilerleyebilir veya multiplayer modunda diğer oyuncularla çarpışarak eğlenceyi daha yüksek seviyede yaşayabilirsiniz. 

Carmageddon: Reincarnation'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.1 GHZ Intel i3 2100 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB DirectX 11 destekli ekran kartı (AMD HD 6000 serisi veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı)

- DirectX 11

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı