Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

kullanıcı
 • Lisans
 • TOPLAM İNDİRME 10,193
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Playground Games

Sürekli gelişmekte olan açık dünyada sınırsız sürücülük aksiyonu Forza Horizon 5, PC'de Steam'de!

Forza Horizon 5, 2018’te çıkış yapan açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 4’ün devamı. Dünyanın en büyük yüzlerce otomobilinde sınırsız sürücülük aksiyonu ile canlı, sürekli gelişen manzaraya karşı bir Forza Horizon oyununda şimdiye kadarki en büyük, en çeşitli açık dünyaya sahip olan Forza Horizon 5, Türkçe olarak PC platformunda Steam üzerinden indirilebiliyor, 9 Kasım’da oynanabilir olacak.

Forza Horizon 5 İndir

Forza Horizon 5, Forza Horizon tarihinde şimdiye kadarki en çeşitli, maceracı ve sosyal açık dünyayı sunuyor ve oyuncuları dünyanın en iyi yüzlerce arabasında sınırsız, eğlenceli sürüş aksiyonuyla Meksika’nın canlı ve sürekli gelişen ortamlarında nefes kesici keşiflere liderlik etmeye davet ediyor. Oyuncu deneyimini geliştirecek birkaç yeni özellik ve modla şimdiye kadarki en büyük Horizon deneyimini yaşatıyor.

Horizon Macerası - Yeni karakterlerle tanışacağınız ve Horizon Hikayesi görevlerinin sonucunu belirleyeceğiniz derin ve ödüllendirici bir senaryoyu deneyimleyin. Dünyanın en iyi yüzlerce arabasında harita boyunca doğa güçleriyle savaşarak keşif gezilerine çıkacaksınız.

Forza LINC - Durumunuzu, internetten tanıştığınız kişileri akıllı bir şekilde takip eden ve ardından bağlayarak birlikte oynamanıza yardımcı olan yeni yapay zeka asistanı.

Horizon Arcade - Toplamda 11 oyun temasını içeren 130 mücadele ile Horizon Arcade, oyuncuları çeşitli mücadelelere ve mini oyunlara katılmaları için haritadaki Arcade işaretçilerine gitmeye davet ediyor.

EventLab - Kendi yarışlarınızı, oyun modlarınızı ve oyun deneyimlerinizi oluşturmanıza imkan veren inanılmaz yeni araç seti. Oyunun temel kurallarına kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Horizon Open - Bilindik Forza Horizon birebir deneyimini tek bir başlık altında birleştirerek eğlenceyi artırır, oyuncuların yarış, oyunlar, drift, elemeli ve diğer yarış modlarına sorunsuzca geçiş yapmalarına ve kalmalarına olanak tanır.

Horizon Tour - Oyuncuların dünyanın her yerinden yarışlara girdiği, diğer oyuncularla tanışarak farklı zorluklarda yarıştığı bir mod. Bu mod, oyuncuların yarışmak için bir araya geldiği ve bir sonraki yarışa birlikte devam edip etmeme kararı alabildikleri araba karşılaşmalarının deneyimini yaşatır.

Araç Özelleştirme - Eksiksiz kullanıcı araba birimi revizyonu, modern görüntü işleme yazılımıyla aynı doğruda deneyimi getiriyor. Ayrıca 100 yeni jant, yüzlerce yeni görsel yükseltme ve binlerce performans yükseltmesi eklendi.

Karakter Özelleştirici - Oyunculara daha çeşitli seçilebilir karakterler sunmak için geliştirildi. Yeni kişiselleştirme seçenekleri arasında saç stili ve rengini özelleştirme, protez uzuvları seçme, farklı sesler arasından seçim yapma ve kıyafet satın alma becerisi yer alıyor.

Kudos - Olumlu eylemler için oyuncular arasında dağıtılan ve oyuncuların etiketlerine eklenebilen, başkaları tarafından da görülebilen yeteneklerin kilidini açan bir sosyal para birimi.

Hediye Paketleri - Topluluktan hediyeler gönderin ve alın. Arabalarınızdan birini alabilir, yükseltme ve boya uygulayabilir ve ardından başka bir oyuncuya hediye olarak bırakabilirsiniz.

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 5 oynamak için Windows PC’nizin sahip olması gereken donanımlar Forza Horizon 5 PC sistem gereksinimleri altında verilmiştir:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 ve üzeri
 • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7GHz veya Intel i5 750 @2.67GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia 650TI veya AMD R7 250x
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan