Castro

Castro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • DOSYA BOYUTU 9.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Item Studio

Castro uygulaması sayesinde Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki sistem bilgilerine hemen ulaşın.

Castro uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin donanım yahut yazılım verilerine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlayabilen sistem araçları arasında yer alıyor ve böylece sistemin normalde size sunmadığı bilgileri görmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmak da mümkün değil.

Uygulama içerisinde yer alan seçenekleri kullanarak mobil cihazınızın işlemcisinin durumunu kolaylıkla görebiliyor, bunun yanında bataryanın genel durumu ve sıcaklığı hakkında da bilgiler edinebiliyorsunuz. Mobil bağlantınızda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız internet ve normal operatör şebekesinin ne kadar çektiğini inceleme şansınız da yine Castro içerisinde mevcut.

Eğer uygulamalarınız çok yavaş çalışıyor ve işletim sistemi tıkanmaya başlıyorsa, Android cihazınızın belleğinin ne durumda olduğunu görmeniz ve ona göre fazladan açık duran uygulamaları kapatmanız da mümkün. Her sürümde yeni özelliklere sahip olan Castro'nun devamlı olarak geliştirilmesi sayesinde gelecekte daha da geniş bir bilgilendirme yeteneğine sahip olacağını düşünüyorum.

Android kamerasının durumunu da kontrol edebilen ve SSID bilgilerine ulaşabilen uygulama, çalışırken herhangi bir root yetkisi gerektirmemesi sayesinde garantinizin bozulmasına da sebep olmuyor. Mobil cihazının her detayına sahip olmak isteyen kullanıcıların denemeden geçmek istemeyeceklerini düşünüyorum.