Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 960
  • DOSYA BOYUTU 11.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cemre Yazılım

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile ön muhasebe işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı KOBİ'lerin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş olan bir muhasabe yazılımıdır.

Kullanım kolaylığı ilkesine önem veren bir ön muhasebe programı olan Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin günlük ve periyodik ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Programın içerisindeki farklı modüller bu ihtiyaçları kolayca çözümlemenize, gerekli takipleri ve kayıtlamaları yapmanıza olanak sağlıyor.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile müşteri kayıtları oluşturabiliyor, bakiye listeleri hazırlayabiliyor, ödemesi gelen bakiyeleri takip edebiliyor ve cari hesap kayıtlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı'nın stok modülü stok kayıtları açmanıza, stok bakiye listesi oluşturmanıza, stoğunuzun ortalama, minimum, maksimum birim fiyatlarını görüntülemenize imkan veriyor.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı'nda yer alan fatura işlemleri stok ve cari modülleri ile bağlantılı çalışmaktadır ve yapıtğınız işlemleri bu modüllere yansıtmaktadır. Program ile taksitlendirme yapabiliyor ve ödeme günü gelen taksitlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca taksit raporları da alabilmektesiniz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile çek ve senetlerinizi kayıt altına alabiliyorsunuz ve ödemelerini kontrol edebiliyorsunuz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı banka bilgilerinizi de kaydedebiliyor ve hangi bankada ne kadar paranız olduğunu takip etmenize olanak sağlıyor.