CepteModa

CepteModa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobilCadde.com

CepteModa uygulaması sayesinde Android cihazımızı özgün bir şekilde kişiselleştirebiliyoruz.

CepteModa, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir kişiselleştirme uygulaması. Kapsamlı bir içerik listesine sahip olan bu uygulama sayesinde cihazlarımızı dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz ve orijinal dokunuşlar yapabiliyoruz.

CepteModa'da çok sayıda zil sesi yapılabilecek müzik ve muhteşem tasarımlara sahip duvar kağıtları bulunuyor. Yer alan içeriklerin her biri kendi alanlarında profesyonel kişilerce tasarlanmış ve bu sayede her beğeniye hitap eden bir içerik bulmak mümkün.

Uygulama üzerinden indireceğimiz tüm duvar kağıtları cihaz modeline bağlı olarak en uygun hale getiriliyor. Dolayısıyla herhangi bir uyumsuzluk sorunuyla karşı karşıya kalmıyoruz. Uygulamanın kullanıcıları farklı kategoriler altında toplanan duvar kağıtları arasından beğenilerine en uygun olanları seçebiliyorlar.

Uygulamada hiçbir şekilde sınırlama bulunmuyor. Yani dilediğiniz sayıda zil sesi ve duvar kağıdı indirebilirsiniz. Ekstra ödeme yapmak da gerekmiyor. Gerek ücretsiz oluşu gerekse sunduğu zengin içerik yelpazesi sayesinde CepteModa, mutlaka denenmesi gereken kişiselleştirme uygulamaları arasında yer alıyor.