Championship Manager 2010

Championship Manager 2010

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 100,311
  • DOSYA BOYUTU 720.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eidos

Dünyanın en popüler menajerlik oyunlarından bir tanesi olan Championship Manager 2010 sürükleyici bir havaya hakim.

Dünyanın en iyi menajerlik oyunu serilerinden olan CM, yeni versiyonu 2010'da bir çok yenilik ile ve tamamen Türkçe olarak geliyor. Tamamen yenilenen arayüzü, oynanabilirlik özellikleri ve en önemlisi de 3 boyutlu maç ve antreman gösterimleri ile futbol oyunu severleri ekran başına saatlerce bağlayacağa benziyor. Rekabetçi ortamı ile beğenileri kazanan menajerlik oyunu, milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

Bir çok yeni özelliği de içerisinde barındıran CM 2010, klasik oyun oynanışının yanında ek özellikleri ile tam bir menajer gibi futbol takımınızı yönetmenize olanak tanıyor. Oyuncu kontratlarından transferlere, taktik anlayıştan antremanlara, scout ekibi hazırlayarak oyuncu izlemekten basın toplantılarını yönetmeye, bir futbol takımı menajerinin yapması gereken her işi bu oyunda yapabilecek ve bu işleri yaparken vereceğiniz kararlar ile takımınızın başındaki geleceğinizi de siz belirleyeceksiniz.

Championship Manager 2010 Özellikleri

3 Boyutlu Maç Motoru: İçerisinde 500 farklı oyuncu animasyonunu barındıran gelişmiş bir 3 boyut fizik motoru kullanan CM 2010, ayrıca 7 farklı kamera açısı, tekrar oynatmalar, maç kaydetme ve tekrar izleme gibi özellikleri ile de efsane maçlarınızı tekrar tekrar izleme olanağını size sunuyor.

Menajerlik yeteneklerinizi sahanın yanından 3 boyutlu olarak maçı izleyerek geliştirebileceğiniz yapısı ile maç içerisindeki anlık kararlarınızı da daha rahat verebilecek ve oyunun kaderini değiştirebilecek hamlelerinizin başarılı olup olmayacağını birebir görebileceksiniz.

Duran Top Organizasyonları: Futboldaki en önemli gol pozisyonu üretme silahlarından birisi olan duran topları bu zamana kadar geliştirilen menajerlik oyunlarında yeterli bir şekilde yönetememe sorunu artık CM 2010 ile birlikte çözülmüş durumda. Artık duran top organizasyonlarının tamamını maçtan önceki antremanlarda çalıştırarak varyasyonları oyuncularınıza aşılayabileceksiniz. Tabiki mükemmel duran top organizasyonları için top tekniği yüksek oyuncularınızın olması gerekli. Frikik, korner, en-direk serbest vuruş gibi her türlü duran topu oyuncularınıza belirleyeceğiniz taktikler ile kullandırabileceksiniz.

Keşif Ekibi Ağı Oluşturmak: Gelecek vaadeden veya eksiğiniz olan bölgelere ihtiyacınız olan oyuncuları bulmak için kuracağınız "Scout" ağı ile tüm dünyadaki belirlediğiniz bölgelerdeki veya ülkelerdeki oyuncuları izleyebileceksiniz. Bu sayede transfer dönemlerinde en yararlı oyuncuları en ucuza almanın yolunu bulabilirsiniz.

Zorlayıcı Antremanlar: Menajerler artık oyuncularının antremanlarını 3 boyutlu maç motorları ile izleyebilecek ve oyunculara mevkilerine göre şut, orta, markaj gibi çalışmalar yaptırabilecekler.

6 aylık bir demo olan CM 2010 demoosunda isterseniz geliştirdiğiniz takımınızla tüm dünyadaki CM oynayanlar arasındaki sıralamaya girebilir, çekilişler ile ödüller kazanabilirsiniz. Detaylı bilgiyi oyun içerisindeki yönlendirmelerden okuyabilirsiniz.

Tamamen Türkçe olan CM 2010, dil sorunu olmadan oynanabilecek bir oyundur.

Önemli! TAMindir'den indireceğiniz 352 KB'lık küçük indirici yazılım (downloader) ile 729 MB'lık oyunu kolayca indirebilirsiniz.

Championship Manager 2010 Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel 3GHz P4 yada Çift Çekirdek Intel / AMD eşdeğeri
  • Ram: 1GB
  • Ekran Kartı: DirectX 9 uyumlu. 128Mb nVidia FX 5600, ATi Radeon 9800 yada eşdeğeri
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu
  • Boş Hard Disk Alanı: 3GB. CM Sezonu "Canlı" için ilave alan gerecektir.