Choice Hotels

Choice Hotels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Choice Hotels Mobile

Choice Hotels, 6000'den fazla oteli bünyesinde barındıran detaylı otel arama ve rezervasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Choice Hotels, 6000’den fazla otel önerisinde bulunarak hem otel arama derdinden kurtaran hem de rezervasyon işlemini oldukça kolaylaştıran bir seyahat uygulaması olarak Android platformunda karşımıza çıkıyor. Şehir, adres, posta kodu, hava alanı, popülerlik bazında otel araması yapmamıza izin veriliyor ve baktığımız otel hakkında merak ettiğimiz her sorunun yanıtını bulabiliyoruz.

Türkçe dil seçeneği sunmayan ancak Türkiye’deki otelleri de bulabileceğiniz hızlı otel bulma ve rezervasyon uygulaması Choice Hotels’de detaylı filtreleme uygulayarak arama yapabiliyoruz. Otelin odaları konforlu mu, odalar ne kadar temiz, çalışanların servisi ne kadar iyi, WiFi hizmeti var mı, otelin sunduğu olanaklar neler, otel ne kadar popüler, otelin civarında alışveriş merkezi var mı, ulaşım nasıl? gibi baktığımız otel hakkında merak ettiğimiz tüm bilgilere ulaşabiliyoruz. Tabii ki otelin fotoğraflarını inceleme, daha önce kalmış kişilerin yorumlarını okuma şansına da sahibiz.

Choic Privileges üyesi olursanız size özel sunulan indirimlerden, puanlardan, hediye kartlardan faydalanma şansına sahip oluyorsunuz ki Choice Hotels’in bünyesindeki otellerin tümünde geçerli oluyor.