Christmas Delight

Christmas Delight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,892
  • DOSYA BOYUTU 6.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FullScreensavers.com

Christmas Delight yılbaşına özel bir ekran koruyucudur

Christmas Delight kullanıcılara yeni yıl coşkusunu masaüstlerinde yaşatma imkanı tanıyan yılbaşına özel, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekran koruyucusudur.

Animasyonla canlandırılmış yılbaşı ağacı, geyikler ve kar kaplı alanlarla süslenmiş ekran koruyucu aynı zamanda ses efektleri ile birlikte geliyor. Bu ses efgektlerini ekran koruyunun ayarlarından kapatabilmemiz mümkün.

Christmas Delight'ta kullanılan karakterler dijital çizimler şeklindedir ve bize masal havasını yansıtmaktadır. Ekran koruyucu yılbaşına özel olarak dekore edilmiş bir analog saati de gösteriyor ve ekran koruyucusunu kapatmadan saati görebilmenize imkan tanıyor. Eğer yeni yıl heyecanını yaşamaki monitörünüzü korumak ve arkanıza yaslanarak rahatlamak isterseniz Christmas Delight yılbaşı için oldukça hoş bir masaüstü eklentisi seçimi olacaktır.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: