Chrome Remote Desktop

Chrome Remote Desktop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,575
  • DOSYA BOYUTU 2.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Chrome Remote Desktop, uzaktaki bilgisayarlarınızı Android cihazınız üzerinden yönetebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Chrome Remote Desktop, uzaktaki kişisel bilgisayarlarınızı Android akıllı telefon ve tabletinizden yönetme kolaylığı sunan bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama, Mac ve Windows tabanlı bilgisayarınıza dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Chrome Remote Desktop, kişisel bilgisayarlarınıza Android cihazınızdan erişmenin en güvenli yoludur. Benzer uzaktan yönetim uygulamalarındaki gibi port yönlendirme ve karışık kurulum işlemleri ile uğraşmazsınız. Uzaktan erişim sağlayacağınız bilgisayarlarınıza Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını kesinlikle yüklemeniz ve sonrasında Android cihazınızdan Chrome Remote Desktop uygulamasını açmanız yeterlidir. Bağlanmak için tek yapmanız gereken çevrimiçi durumda gözüken bilgisayarınızın üzerine dokunmak.

Google’ın resmi uzaktan yönetim uygulaması Chrome Remote Desktop, Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri işletim sistemine sahip bir Android cihaza ihtiyaç duyuyor ve cihazınızda fazla yer kaplamıyor. Eğer iş ve ev bilgisayarınıza Android’li cihazınızdan erişebileceğiniz güvenli, ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulama arıyorsanız Chrome Remote Desktop’ı kesinlikle denemelisiniz.

Not: Chrome Remote Desktop Android uygulamasını kullanabilmeniz için uzaktan erişeceğiniz tüm bilgisayarlarda Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisinin yüklü olması gerekmektedir!