Circle

Circle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 650
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hawthorne Labs

Yakınlarda bulunan arkadaşlarınızı veya sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişileri Circle uygulamasıyla bulabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Circle uygulaması Android akıllı telefon sahiplerinin sohbet etmek için kullanabilecekleri kullanışlı ve yenilikçi uygulamalardan bir tanesi. Circle sayesinde kolaylıkla hem çevrenizde, şehrinizde bulunan arkadaş ve yakınlarınızla sohbet edebilir hem de arkadaşınız olmasa bile tanışmanız gereken, sizinle benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle direkt olarak sohbet edebilirsiniz.

Uygulama arkadaşlarınızı tanımak için Facebook hesabınızdaki bilgileri kullanıyor ve daha sonra bulunduğunuz konuma yakın olan arkadaşlarınızı bularak onlarla anında sohbet olanağı sunuyor. İçerisinde yer alan çeşitli ağ kategorileri sayesinde tanımadığınız ancak benzer konularla ilgilenen şehrinizdeki diğer kişileri de sohbet olanaklarınız arasında göstermesi nedeniyle sosyalleşmek isteyenlerin kolaylıkla kullanabileceği bir uygulama haline geliyor.

Ayrıca profilinizi görüntüleyenler gibi oldukça faydalı bir özelliği de içerisinde barındıran uygulama farklı bir sohbet uygulaması denemek isteyenler için ideal durumda.