CKZ ORIGINS

CKZ ORIGINS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • DOSYA BOYUTU 208.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

CKZ ORIGINS yüksek kaliteye sahip bir korku oyunudur.

CKZ ORIGINS korku ve aksiyon öğelerini güzel bir şekilde birleştiren, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Contract Killer Zombies sersinin 2. oyunu olan CKZ ORIGINS'te zombiler daha da ölümcül bir şekilde geri dönüyor. Oldukça yüksek kalite grafikleri zevkli bir oynanışla sunan zombi oyununda Evelyn adlı zombilerin arasında hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Evelyn'in bu cehenneme dönmüş şehirdeki amacı ise Savehaven Araştırma Merkezi'ni zombi ordularından temizleyerek zombi kıyametinin patlak vermesine neden olan olaya ışık tutmaktır. Bu hedefimizi gerçekleştirmek özellikle de ölümün köşebaşında kol gezdiği bu yerde hiç de kolay olmayacaktır.

CKZ ORIGINS oldukça yaratıcı bir oynanışa sahiptir. Bir TPS oyunu olan CKZ ORIGINS'de Evelyn'i 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Hem aç zombilerle dolu sokaklara hem de kapalı mekanlara girerek hayatta kalmaya çalışıyoruz ve bulabildiğimiz bütün ekipmanları ve mermiyi toplayarak dayanabileceğimiz son noktaya kadar dayanıyoruz. Oyunda hem yakın dövüş ile hem de ateşli silahlarla zombilere karşı koyabilmekteyiz. Samuray kılıcından makinalı tüfeklere kadar birçok farklı silah seçeneğini kullanabiliyoruz. Güçlü zpmbi bölümsonu canavarları ile karşılaşarak büyük ödüllere sahip olabilmekteyiz.

Standart senaryo modunun haricinde hayatta kalma modunu da oyunseverlere sunan CKZ ORIGINS'in hayatta kalma modunda sivilleri üzerimize dalga dalga gelen zombilere karşı koruyarak en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz. CKZ ORIGINS teknolojik anlamda Android cihazınızın limitlerini zorlayacak bir oyundur.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosunu buradan seyredebilirsiniz: