Classic Brick Game Console

Classic Brick Game Console

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 233
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SUDHAKAR KANAKARAJ

Classic Brick Game Console nostaljik Tetris oyununu iPhone'lerinize taşıyor

Classic Brick Game Console eğer nostaljik oyunları seviyorsanız oldukça hoşunuza gidecek ücretsiz bir iOS oyunudur.

Aslında bir oyun emulatörü olan Classic Brick Game Console, 90'lı yıllarda oldukça popüler olan Brick Game el atarisi ya da yaygın adıyla Tetris'te yer alan tuğla eşleştirme oyununu iPhone'lerinize taşıyor. Orjinal el atarisi ile aynı havayı veren oyun ile çocukluk anılarımızı canlandırabiliyoruz ve boş zamanlarımızı oldukça eğlenceli bir şekilde değerlendirebiliyoruz.

Classic Brick Game Console'da yer alan tuğla eşleştirme oyunu oldukça bağımlılık yapıcı bir oyun olmasıyla öne çıkmaktadır. Zamanında saatlerce bizi başına kilitleyen bu oyun iPhone'nizde de aynı bağımlılığı yaratacağını iddia etmekte. 5 farklı bölümün olduğu oyunda 5 farklı hız seviyesi de yer alıyor ve yeteneklerimizi sınamamıza izin veriyor. Classic Brick Game Console'de ekranın sağ tarafında sesi açıp kapatabileceğimiz, oyunun hızını değiştirebileceğimiz ve bölümü seçebileceğimiz tuşlar yer almakta. 

Eğer siz de çocukluğunuzda Brick Game ile saatlerce oynamış kişilerden biriyseniz Classic Brick Game Console'yi kaçırmayın.